Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan feledtethetem el vele?...

Hogyan feledtethetem el vele? (labda félelem)

Figyelt kérdés

Van egy palotapincsim és egyszer véletlenül fejbe rúgtam gumilabdával. Azóta nem játszik ha pedig a másik kutyámmal labdázok és vèletlenül mellé esik le fülét, farkát behúzza és elfut. Amugy odajön ha nálam van a labda meg mosmár kezd futkosni is utána de a másik kutyánk mindig beelőzi. Régen volt egy macija azzal játszott, meg amikor nincs ott senki akkor egy kicsit megtépkedi a labdát.

Olyan rossz, hogy ő csak ül egy széken ès nézi ahogy én játszom a másikkal.

Hogyan vonhatom be őt is? Mivel tudom elérni, hogy ő menjen a labdáért?


2013. jan. 8. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
magad adtad meg a választ. mert a másik kutya előbb odaér. Nem buta kiskutya, minek menjen, ha ő ugysem éri el. Labdázz vele külön. és akkor sokkal jobban élvezitek mindketten.
2013. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A labdát újra jó mókának kell, hogy lássa.

Nem csak magát a labdázást, a labdát/labdákat is. Jutalomfalat? Ha labda van kaja is van elven megszeretheti újra. Egy idő után elhagyható a kaja pl a klikkes módszerrel.

2013. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!