Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van szuper mini, extra mini...

Kira kenzo kérdése:

Van szuper mini, extra mini csivava?

Figyelt kérdés
Amúgy is picik akkor minek mini, meg extra mini.
2013. jan. 8. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2013. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor miért írják ki?
2013. jan. 8. 17:37
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy én vagyok a nem normális, vagy cinikus, vagy mindegy mi, de nekem annyira természetellenes, hogy egy kutya olyan kicsi legyen.. Nekem a kutya az ott kezdődik, hogy a marmagassága legalább 50centi körül van.. Az kutya..

Mélységesen felháborít például, hogy a Yorki, meg Csivi mennyire fel van kapva.. Na de hát kinek a pap, kinek a papné.. Biztosan léteznek még a kicsinél is hatszor kisebb példányok, ők gondolom a "fullcukimuki" kategóriába tartoznak.. :)

Egyébként szeretek én minden kutyát, csak ez nekem egy kicsit sok.. :)

2013. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ilyen fajta..max a szaporítók szokták így hirdetni.A chivava alapból egy mini kutya.:)
2013. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha kisebb mint egy macska, akkor az nem kutya.
2013. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Ja,és nem akartam senkit megsérteni,de jöhetnek a lepontozások.. :) Várom szeretettel :)

2.vagyok :)

2013. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
A szaporítók nevezik így, hogy minél drágábban eltudják adni a kiskutyákat. A sok hülye meg veszi a "teacup" kutyákat akik amúgy is eléggé kicsik!
2013. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Második: tehát neked egy Beagle - ami nem 50 cm magas kutya - nem is igazi kutya?
2013. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Kutya kutya nem tökre mindegy hogy mekkora szeretni kell és kész.Lehet szeretni egy kis csivavát is és egy kaukázusit is.
2013. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
76%

kisebb mint 50 centi: staffi nem kutya? :D [48 cm marmagasság] kösz hogy megmondtad megmondó ember..


én úgy határoznám meg hogy ami hátra felé pattog amikor "ugat" az nem kutya.


kisebb mint 1 macska: unoka tesóm macskája vmi iszonyat durva keverék 1 picit kisebb mint 1 jól megtermett bulldog :D [de tényleg óriási nagy az a macska és nem is azért mert annyira kövér lenne] egész konkrétan megkergette a staffimat 1x :D

2013. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!