Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud ilyen kutyáról?

Valaki tud ilyen kutyáról?

Figyelt kérdés
Keresek border collie keverék kutyát.Persze fajtiszta is lehet, de nem muszáj, hogy az legyen.Nem tudnátok linkelni olyan elvihető kiskutyát (esetleg menhelyen élőt) aki hasonlít a fajtára? Fiatal kutyát szeretnék mert van egyéb háziállatunk is és nem szeretném, ha gond lenne a szoktatással.

2013. jan. 8. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket.Az 1. kutya nagyon szép, de elfelejtettem említeni, hogy szuka kutyát keresünk.Ha szuka lenne akkor azonnal szólnék nekik, hogy érdekel a kutyus.A 2. linken is aranyosak, igaz van amelyikben egy csepp bordert nem lehet látni.Még várom a linkeket.Persze én is keresgélek..szinte már minden menhelyet átnéztem, de eddig még nem találtam meg azt a kutyust akire azt mondhatnám, hogy "igen ő kell". De remélem, hogy mások több oldalon jártak már mint én és találtak ilyen kutyust.
2013. jan. 8. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a 2 válazoló által küldött linken találtam ezt a kutyust, viszonylag fiatal, szerintem szép is, és szuka is.
2013. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az eredeti gazdáját keresik, de érdeklődj, hogy örökbe fogadható lesz-e, ha nem jelentkezik a volt gazdi.


[link]

2013. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!