Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 hónapos tacskónk és...

Van egy 4 hónapos tacskónk és szinte képtelenség hóban, vagy akár esőben is normálisan sétáltatni. Ez e korban még normálisnak nevezhető? Esetleg tippek, hogy hogyan lehetni egy kis sétára bíztatni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 19:06
1 2
 1/11 tücsök500 ***** válasza:
kajával.
2013. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod..rengetegszer próbáltam...
2013. jan. 8. 19:12
 3/11 tücsök500 ***** válasza:
játék?
2013. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tücsök500 ***** válasza:

vidd a kezedbe...

aztán tedd le vedd fel...sokszor... előbb utóbb rájön hogy mit kéne csinálnia..

2013. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi családi házban lakunk az én egyik csivim nem óhajt esőbe kimenni pisilni, a párommal vadásszuk a pillanatokat, hogy mikor áll el az eső 5 percre és akkor futás :)Képes egész napra visszatartani a pisit ha esik az eső és ő se meggyőzhető kajával, se játékkal. Bár fürdeni szeret, hogy mi baja van az ésővel nem értem :)
2013. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy kellemetlen számára az idő. én nem magyarországon élek itt nincs hó de a barátnőm kutyája ha esett az eső épp csak lerohant a dolgát végezni és már rohant is vissza. sőt ha már nagyon esett inkább még tartogatta szegény iszonyú sokáig.
2013. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
am az meg pincser. lehet hogy ez a kistestűek heppje?
2013. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire igaz, hogy a tacsik meg egyebek mivel közel vannak a földhöz, ezért jobban fáznak, vagy vizesebbek lesznek. Habár ha végig megy a fűben a kis rövid lábaival, a hasa merő víz lesz. Majd megszokja ha nagy lesz, de most se nagyon hagyjatok rá mindent, mert beleidegződhet a rossz. Nekem amstaffom van, na annak mondhatnád hogy esik, az megy ugyanúgy mint máskor. Nagytestű is van amelyik nem megy esőbe sehova
2013. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, akkor látom másnak is meggyűlik evvel a baja. :)
2013. jan. 8. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd, ha tetszik neki, ha nem. Próbálj vele futkározni. ha elfutsz előle, ugyis utánad fut, mert fél, hogy otthagyod. az nagyon nem jó, ha ez beleidegződik, hogy esőben, hóban nem sétál, a vizeletvisszatartásnak a későbbiekben nagyon sulyos vesekárositó hatása van.
2013. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!