Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne érte tenni?

Mit lehetne érte tenni?

Figyelt kérdés

Csivavánk 2 napja beteg. Levert, enni keveset de annál többet iszik, ami persze kijön ott ahol bement. Nagyon levert.

Ma volt itt orvos, nem mondott semmi konkrétat, annyit mondott lehetséges hogy felfázott. Kapott valami szurit, meg még valamit. Ha holnapra nem javul azt mondta vigyük vissza.

Mit lehetne még tenni hogy jobb legyen?



2013. jan. 8. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
vigyétek el egy jobban felszerelt rendelőbe egy lelkiismeretesebb orvoshoz. Ez mondjuk lehet a bélelzáródástól kezdve sok minden, de felvázás biztos nem. Ott csak gyakran de keveset pisil a kutya.
2013. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen idős? Sokat nem tehetsz érte, infúzióra van szüksége mert kiszárad, ha kölyök akkor lehet a holnapot se éli meg, de lehet genetikai betegség is.
2013. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 éves. Az a baj hogy ha ki van engedve ilyen időbe elintézni a dolgát, és itt a "barátja" (szomszéd macskája) akkor nem óhajt bejönni. és lefeküdt a kőre, mikor ott a szigetelt kutyaház.
2013. jan. 9. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Kinti ház csivinek? Egyáltalán miért van felügyelet nélkül kint? Mi is kimegyünk napi 5x és megyek a kutyáimmal játszunk aztán megfogom és beviszem őket. Plusz hóban-sárban a mellkasa vizes lesz akár tüdőgyulladást is kaphat! Szépen menj ki vele te is! A csivik nem buta kutják, nagyon hűségesek okosak és engedelmesek! Csak egy kis nevelés kell nekik!
2013. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kertes ház, nyáron sem szokott bejönni. Udvaron elszaladgál, lehetetlen megfogni, bent simán megy. Mivel én suliba vagyok, ezért nem tudok rá figyelni minden percben reggel mikor felkelek kiengedem, aztán be. De ha ki kell mennie "szól" és nevelőapám kiengedi, de ha ő van itthon egyedül akkor sem jön be... csak ha valaki hazajön és nem egyedül lenne nevelőapámmal. napközben meg egyértelmű, hogy várok míg be meg ki jön. Az orvos azt mondta nem tudja mi baja, megint kapott valamit (mivel nem én voltam ott nem tudom)...
2013. jan. 9. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2013. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést. A kapott gyógyszer után úgy néz ki kezd javulni. Már magától iszik és nem jön vissza.
2013. jan. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!