Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava tulajdonosok, melyik...

Csivava tulajdonosok, melyik kennelbol vetetek a kutyust?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus a Saint Simon Kennel,ha van valakinek onnan kutyusa,vagy tapasztalatai a tenyésztővel kapcsolatban,kíváncsi lennek a véleményére.
2013. jan. 9. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:
megnéztem a netes oldalukat az értékelhetetlen ezért rájuk kerestem facebookon is. Engem zavar, hogy a felnőtt kutyáiról nincs értékelhető kép. 2 kan kutya fel van töltve a kennel mappában de ott is csak a kutya feje látszik az s rossz szögből. Engem konkrétan ez nagyon zavar, hogy csak a kicsikről lehet találni képeket. házi kedvencnek jó lehet ha kicsit többet megtudsz a tenyészetről mert ezek alapján elég kevés info van.
2013. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiállítás célra nem ajánlom főleg nem Fci kiállításra. Több kutya is pigment hibás ( kék szeme van és erre büszke )ez nekem fura.
2013. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!