Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e kutyát külföldre...

Lehet-e kutyát külföldre vinni, busszal?

Figyelt kérdés

Az idén nyáron Görögországba utazunk, vinni szeretnék a kutyámat is, nincs szívem itthon hagyni.

Mivel jár ez?

Egyáltalán kivitelezhető?

Azt tudom, hogy a szálláson fizetni kell érte ugyanúgy éjszakánként, de a buszon mi a helyzet?

Valaki esetleg járt már ugyanebben a cipőben?

köszönöm előre is


2013. jan. 9. 11:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
kell neki útlevél,chip,a buszon a jegy és szájkosár. de olvass utána a neten és érdeklődj a busztársaságtól és a nyaralóhelytől!
2013. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én itt lakom már de amikor kijártam ugy láttam egyszer hogy egy kölyköt a boxában bár de felengedtek az utastérre. de általában lent szoktak utazni szintén boxban. ismerek egy bizonyos társaságot, ők nagyon barátságosak, szóval szerintem ha a kutyád nevelt és szobatiszta talán azt is megengedik hogy szájkosár nélkül veled legyen.


az útlevél oltások, chip megléte kötelező.

2013. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
egyépként azt egy kissé furcsállom hogy a kutyáért is kell fizetnetek a szállást.
2013. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
34%
elöző fura hogy fizetni kell érte?súlya van,helyet foglal,akárcsak a csomagoknak az a tény hogy él,mellékes..
2013. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
a szállást írtam nem az utaztatást. egyik barátnőm épp egy hotelben lakik jelenleg és egyetlen szóval nem mondta hogy a kutyájáért is kell fizetnie. abszurdnak tartom.
2013. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
plusz megsúgom neked hogy görögországban nem fizetsz a kutyáért jegyet ha poggyászként utazik a buszon sem. a bőröndökért sem fizetsz plusz pénzt.
2013. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A szállás tekintetében biztos, hogy plusz pénz. Minden helyen (ahol egyáltalán engedik) éjszakánként extra költség.
2013. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
13%
benne van a jegyed árában suttogó:)egy picit gondolt át..30 ember a buszon,csak játszásiból..fejenként 10 kg cucc a gázolajat meg vizből gyártják:9egyszer voltál külföldön és vágod mi a pálya mi?:)ne bax hallod:)
2013. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Mindenhol kell fizetni a kutyáért! Ugyan úgy koszolja a szállást, mint egy ember, ugyan úgy kell takarítani utána.
2013. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én eddig csak olyan helyen nyaraltam, ahol nem számoltak fel extra szállásköltséget a 65 kg-os kutyának (bár eredetileg nem ez volt a kérdés).
2013. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!