Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell indokolatlanul...

Miért kell indokolatlanul szemétkedni?

Figyelt kérdés

Igen, költői kérdés.

Befogadtunk egy vemhes kóbor kutyát anno, szült öt kölyköt.

Mindegyiket-egy kivételével-ivartalanítottuk, rendszeresen kaptak oltást, féregtelenítést, háromnak már gazdája is akadt, valószínűleg a héten viszik el a negyediket is.

Délelőtt havat söprögettem az udvaron, és hirtelen hallom, hogy beszól valaki gúnyosan, udorító hangnemben:

"Na melyikőtök van csipeltetve? Egyikőtök sem, igaz?"


Kinéztem, egy 60 körüli férfi ment nagy elégedettséggel, hogy na most jól megmondta...

Sajnos utánakiabáltam, hogy "mindegyikben van, nyugodtan jelentgessen, ha csak ennyi öröme van", pedig nem kellett volna törődnöm vele.


Tényleg az idegesített fel, hogy minden ok nélkül szólt be. Miért jó szemétkedni, ha látja, hogy jó kedvű vagyok?


2013. jan. 9. 14:40
 1/10 A kérdező kommentje:
"utána kiabáltam"
2013. jan. 9. 14:41
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek engem is nagyon felbosszantanak, visszaszóltam volna valami bunkót az tuti. 'Temetőbe tetszik menni? És a ruháját ki hozza vissza?' Vagy valami ilyesmit:)
2013. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

=) Köszi a választ!

Á, nekem ilyenkor semmi nem jut eszembe, leblokkolok.

2013. jan. 9. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

:D érdekes.


amúgy nekem is volt már egy kérdés szegezve, nekem egy kis mixem van, sétálgattunk, vénasszony rámnéz, köszönés nélkül megszólal: van benne chip?! mondom persze, már egy éve. erre szó nélkül szemöldökrángatva továbbment. szivesen elküldtem volna a pszichiátriára.:D

2013. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

14:51


Gondolom a néni akart egy kis egy balhét, de nem jött neki össze.:)

2013. jan. 9. 14:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap előtt a szokásos esti sétánkon jött mögöttünk egy néni. Odahívtam a kutykat hogy el tudjon menni melletünk még ki is áltam a járda melleti fűre odahívtam őket. Erre beszólt hogy nem lehet elengedni kutyákat és hogy mit képzelünk stb.. Ez tök oké persze igaza van.. DE pont akkor amikor jófej vagyok? Direkt kiáltunk... Hozzáteszem 2percel később találkoztunk közteresekkel akik lelasítottak jól megnéztek minket és tovább mentek..


előtte pár nappal állok ki a kocsival. Nő jön 4gyerekével és persze neki még addig kell elmennie a kapu előtt amikor még zárodik nem tudta volna megvárni hogy becsukodjon (elektromos kapu). Nah mindegy is de még neki áll velem vitatkozni hogy mért vannak ki engedve a kutyák (a kertbe) meg hogy ez így milyen veszélyes stb.. Hozzáteszem tudja hogy kutyáim vannak és már vagy 3szor fordul ez elő. És még egyszer se ette meg a kölkeivel eggyüt egyik se :D

2013. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozó emberek/nyugdíjasok. A saját frusztrációjukat másokon akarják levezetni.
2013. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szivárvány válasza:
Biztosan irigy volt már eleve arra, hogy látta, hogy jó kedved van. Meg aztán (véleményem szerint) a legtöbb ember ha saját magával nincs kibékülve nyilván majd "jól megmondja másnak a magáét..." Én imádattal szeretem a kutyámat, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy üntyüri-püntyüri meg ilyesmi... csak prémium tápot kap, fésülés, játék, olyan dolgok amik azt gondolom normálisak ha már állatot vállaltam. Engem ezért szólnak meg-mondván elkényeztetem az állatot, és miért kell egy kis problémával állatorvoshoz menni, stb... Miért? Az ember miért ajnározza a gyerekét, miért törődik vele (már amelyik persze..)?Nekem nincs gyerekem, naná, hogy a kutyám szinte pótolja. És? Inger és érzelemszegény emberek az ilyenek. Én azt válaszoltam volna higgadtan, hogy drága hölgyem mindegyik be van chipeztetve már csak azért is, hogy majd ha a hülye unokája benyúlkál a kerítésen és megkapja valamelyik, akkor ne legyen belőle nekem bajom, mert ugye nem én, vagy az állat tehet róla... Huhhh, bocs de már ezen felhúztam magam! Szegény emberi állatok, és hülye állat emberek! :)
2013. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ratata ***** válasza:
vannak akiknek a legszebb öröm a káröröm...
2013. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tényleg köszönöm a válaszokat!

Érdekes volt olvasni mások tapasztalatait is.

2013. jan. 10. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!