Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyás könyvet ajánlaná...

YouMe kérdése:

Milyen kutyás könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék minél több dolgot tudni mielőtt meglesz a kiskutyám.Nem vagyok 1. kutyás gazdi,de azért szeretném felfrissíteni a dolgokat és több dolgot megtanulni a kutya tanításával és nevelésével kapcsolatban :)

köszönöm :)



2013. jan. 9. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Jane Fennel összes könyve.

Cesar Milan könyvei is jók bár tartalom a könyben csak a könyv 30% kb a több mese.

Neked ugatok Korom Gábortól és a Klikk Vámosi Nagy Nórától

Még a Csányi Vilmos kutyák szőrös gyerekek nagyon jó már nem tanítással foglalkozik hanem etológiával.

2013. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cesar Millan - Hogyan neveljünk tökéletes kutyát?

c. könyve a legelejétől kezdve leírja a helyes kutyatartás és nevelés lépéseit:) ÉN azt olvastam és nekem nagyon bevált.

2013. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Diuka01 válasza:

Kyra Sundance 101 Kutyatrükk.Alap,középhaladó,haladó és profi trükköket tartalmaz képekkel,szöveggel,kézjelekkel és parancsokkal.


Nekem ez a könyv nagyon tetszett.

2013. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!