Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szokott a kutyátok ágyban...

Szokott a kutyátok ágyban feküdni?

Figyelt kérdés
Nem alszik velem de néha felkuporodik mellém és ha unja a banánt akkor a helyére megy!Egy malamutom van egy éves!De nem szemtelen,mert ha azt mondom menj a helyedre,akkor szót fogad.
2013. jan. 10. 11:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A pincsim feljöhet a nagyok nem. Leginkább higiéniai okokból. Ha feljöhetnének nem kéne lepedő annyi szőr lenne az ágyban :D
2013. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 compactegon ***** válasza:
100%
igen, velünk alszik.
2013. jan. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Igen, velünk alszik, általában a lábnál. Bichon havanese kutyusunk van, de mikor melege van lemegy a földre, vagy a helyére.
2013. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
igen, velem alszik. bebújik a takaró alá , általában a lábam végénél. ha melege van, felmászik egészen a nagypárnára, és a fejem felett alszik :D
2013. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hát most megnyugodtam,hogy nem csak én vagyok olyan aki engedi ezt! :D Egyébként nem hullik nagyon a szőre inkább tavasszal,de akkor sokat fésülöm!De nincs is annál jobb amikor átölelem,van abban valami megnyugtató!Imádom!
2013. jan. 10. 12:07
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Szokott :) Nálunk úgy van, ha nem fekszünk rajta, felmehet magától is. Ha rajta fekszünk, akkor megáll és megvárja, amíg felhívjuk :)

Nálunk sincs gond a falkavezérséggel...


Ezek szerint benti kutyusod van? :)

2013. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen benti-kinti vagyis akkor mehet ki ha ő akarja!Akkor jelez és kiengedem!
2013. jan. 10. 12:19
 8/29 anonim ***** válasza:
63%
Helyes :) Csak mert egy másik kérdésnél a kérdezőnek egy 9-10 hét körüli malamutja van és nem tudjuk meggyőzni, h legalább az első fél évet töltse bent velük a kutya.
2013. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Pedig fontos lenne ha bent lenne a kutya velük abból a szempontból is,hogy jobban összeszoknának!Engem speciel ezért elítéltek hogy még mindig a lakásban van!De nem érdekel,elsősorban ha engem nem zavar akkor mást se zavarjon!Szerintem sokkal nagyobb a kötelék egy bent tartott kutyával mint azokkal a kutyákkal akik kint vannak!De ez csak az én véleményem!Hiába alaszkai malamut,de ha a közelemben akar lenni én nem fogom ki tessékelni! :) Különben is imádok a nagy bundájához simulni! :)
2013. jan. 10. 12:32
 10/29 anonim ***** válasza:

Velünk ugyan nem, de a lányommal alszik egy ideig, aztán sétafikál egész éccaka:)


Viccet félretéve: nem alszik velünk, de nem azért mert írtózom, ráadásul a szőre sem hullik, de szerintem neki is jobb a megszokott, biztonságos területén pihenni, ami velünk egy légtérben van.

Persze ha játszunk, vagy csak "összeül" a család a franciaágyon és ha ő is föl szeretne jönni jelzi és jöhet, de magától eszébe nem jutna fölugrálni.

2013. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!