Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ivartalanítva lesz a kan...

Ha ivartalanítva lesz a kan kutya, akkor már nem fog látszódni a heréje? Rövid szőrű kutyáknál olyan ronda amikor ott himbálózik.

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszódhat, mivel eltávolítják.
2013. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem ronda dolog a kiherélteti valaki a kedvencét?
2013. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem.Sokkal rondább,amit a sok,feleslegesen világra jövő kiskutyával csinálnak.
2013. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MrHard ***** válasza:
Sztem nem, de ha Téged zavar, akkor jó pénzért lehet "műgolyókat" berakatni a kutyusnak! Az szerintem gázosabb :D
2013. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és miben változik meg a kutya viselkedése ivartalanítás után?
2013. jan. 10. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Önmagában az ivartalanítás nem változtatja meg a kutyát, csak valamennyire csökkenti bizonyos hormonokkal támogatott viselkedéseinek az intenzitását. Lehet, hogy semmit nem veszel észre belőle, de az is lehet, hogy látványosan lenyugszik majd. Az esetlegesen berögzült rossz szokásai (verekedés, szökés, szukakergetés) mérsékeltebben ugyan, de megmaradhatnak.
2013. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ratata ***** válasza:
ronda??? nem látszódik ha ivartalanítod így neked ez megoldás lehet.én nem ivartalaníttatom mert az én kerítésem szökésbiztos kint az utcán pedig csak pórázzal viszem.nem engedem el pórázról mert amúgy is tilos.az ismerős kutyásokkal átvisszük őket egymáshoz és akkor biztonságban kontroll alatt kedvükre játszhatnak.
2013. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!