Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ártok ezzel a kutyának?

Ártok ezzel a kutyának?

Figyelt kérdés
Olyan játékot többször játszok vele, hogy eldobok egy labdát vagy valamilyen játékát, érte fut, és amikor fut visszafelé, én ugyanabba az irányba elkezdek futni előtte (30-40 m előnyben), és amikor már egy vonalba ért velem, akkor hirtelen megfordulok és futok az ellenkező irányba, amíg teljesen utol nem ér, és újból el tudom neki dobni. Nagyon élvezi meg minden, de ezzel nem ártok az ízületeinek? (a hirtelen fordulások miatt)
2013. jan. 10. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, egész nyugodtan játsz vele:)
2013. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előbb fogsz Te emiatt megsérülni,mint ő :)
2013. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond nyugi
2013. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

Klassz játék, legalább Te is mozogsz :) A kutyás sportok terhelik nagyon a kutya ízületeit: agility, frisbee, flyball, stb...de ha ésszel csinálják, akkor csak véletlen baleset lehet!

Ha meg akar találni a baj, meg is fog...tegnap az egész duna partos séta közben labdáztunk az ebekkel...ismerőssel elváltak útjaink, majd két perc múlva hívott, hogy a kutyája lábából ömlik a vér...este mutatott fotót: a kutya lábszár középig egy merő vér volt, az 5. lábujját vmi csúnyán elvágta...mázli, hogy nem az enyémnek vágta el vmijét, pech, hogy az övének :( Ma reggel összevarrta a doki, 1-2 hét és újra a régi lesz :)

A hó alatt lehetett üveg, éles kődarab, jég, akármi...két éve pedig Argos a füves placcon futva, utolsó dobásnál vágta el csúnyán a talpát...hétvégén este, doki persze nem volt...kipucoltam, fertőtlenítettem, bekötöttem, hétfő doki. Frissen varrta volna, talán...így nem...kiscipő, 3 hét alatt begyógyult.

2013. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor megnyugodtam. Kell, hogy én is futkossak, mert ha csak dobálom neki a labdát én közben álló helyzetben odafagyok.
2013. jan. 10. 21:09
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nekem mondod? Ma délelőtti két órás sétából legalább 1 órát egy helyben álltam...majd megfagytam :O

November-december versenyfelkészülés: a hideg, sötét estéken tréningeztünk a duna parton...amíg mozogtunk, jó volt, de helybenmaradás alatt ne tudd meg :D

2013. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!