Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szereti a kutyám jobban...

Miért szereti a kutyám jobban az idegeneket mint engem?

Figyelt kérdés
Amikor elmegyünk sétálni és elvan engedve akkor mindenki ugye megakarja simogatni ő meg persze oda megy és nagyon örül neki de van olyan is hogy csak úgy magától megy oda valakihez hogy simogassák meg...ez tök rosszul esik mert az én simogatásomnak sose örül ennyire:/ Mit csinálok rosszul?
2013. jan. 10. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyád van?
2013. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joshy Ca$h ***** válasza:
0%
Szerintem te nagyon elkényezteted, és rád unt...
2013. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tudok egy módszert, ami 100%-os bizonysággal leszoktatná a kutyádat a simogatás-lejmolásról, mindössze 3 nap alatt. Bár nem biztos hogy vevő lennél a módszerre.
2013. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Verd ki ezt az ostobaságot a fejedből"jobban szereti az idegeneket".Soha nem unja meg a gazdit a kutya!

A séta a nap egyik fénypontja ,találkozik idegenekkel ,ismerősökkel, szocializálódik, ismerkedik.Ha a közeledésére simogatás a válasz, értelemszerű hogy örül és az öröm hevében meg feletkezik magáról de ez nem azt jelenti,hogy nem szeret.Nekem mikor a dobim kicsi volt ,a kutyafuttatón képes volt annyira csóválni a farkát,hogy felborult.A többiek meg még jobban dicsérgették simogatták tiszta káosz... aztán kinőtte.

2013. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz fajtát választottál. Vannak olyan fajták akik mindenkit szeretnek. Ha te ezt nem bírod akkor miért nem néztél előtte utána a dolgoknak? Illetve ha még kölyök akkor ez nagyjából természetes.
2013. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!