Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsim az esti séta...

Palotapincsim az esti séta után (kutyákkal történő intenzív futkározás után) néhány napja hányt, miért történik ez?

Figyelt kérdés

Séta, félórával vacsorázik, egy-másfél órát tölt a szabadban ( parkban ) ahol több kutyával együtt van, és játszanak futkároznak... És a napokban miután hazahoztuk, megpihen, és egy picit habos, és folyadék szerű, nyálkás hányadéka van, kedve jó, semmi eltérő viselkedést nem mutat...


Palotapincsi, 7 hónapos kutyus...


Kérem segítsetek!


Válaszotokat előre is köszönöm!


Üdv



2013. jan. 10. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány napja megy ez? Szerintem egyébként semmi baja nincs, a kutyák tudatosan képesek hányást produkálni, ha egy picit is bántja valami a gyomrukat. Én a helyedben már minden hancúrozás után egy fél órával etetném meg a kutyát, az jobb a gyomrának.
2013. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden kutyánál természetes a hányás ilyen időközönként. A gyomorsavat hányta fel, semmi baja, a mi shi-tzunk is szokta.
2013. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy a futkorászás előtt eszik? Az nem túl egészséges, bár gondolom ilyen kicsit fajtánál nem nagyon lehet gyomorcsavarodás, de gondolom ettől hányt.
2013. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, futkarozas elott szoktam adni neki vacsorat? akkor ezt mostantol tegyem at setaltatas utan? koszonom a gyors valaszotokat! nagyon rendesek vagytok!
2013. jan. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!