Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A télen kint tartott kistestű...

A télen kint tartott kistestű kutyák egész télen fáznak, szenvednek? Megszokják egy idő után a hideget?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 21:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
az én kistestű kutyámnak egy óra séta után is rákvörösek lesznek az emlői, és tüzelnek, ha elkezdenek felmelegedni. rendesen sajnálom szegényt, mert a hó hozzáér folyamatosan. kinti kutya hol tud "kiolvadni"?
2013. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
A kinti tartásra alkalmatlan kutyák nem szokják meg. Te sem szoknád meg csak azért, mert mondjuk holnaptól csak az udvaron alhatnál és nem mehetnél be a házba. Megbetegszenek és próbálnak túlélni, ami vagy sikerül vagy nem. Ha nincs elegendő táplálékuk és mozgásterük meg is fagynak.
2013. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
28%
Nekünk volt egy tacskónk. Sosem volt lakásban tartva ( csak kiskorában, mert karácsonyra kaptuk és nagyon picike volt még). 14 évig élt. Soha nem volt semmi baja. Volt neki háza, ami ki volt bélelve..meg kialakított magának fészeresben, itt-ott..kis vackokat. Ha kicsi kora óta kinti kutya, akkor ahhoz alkalmazkodik, ha lakásban van akkor pedig ahhoz.
2013. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%

nekem is tacskóm van, 8 éves, kiskora óta kerti kutya, és semmi baja, sőt, imádja a havat, ugyanúgy van kutyaháza, kettő is, télen mindig kap meleg plédet és tökéletesen be tudja fűteni a házát

nem kell félteni a kinti kutyákat

2013. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
21:53 vagyok, miért lettem lehúzva?:O
2013. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De még a kint élő, nem fázós, jó vastag bundájú kutyák is megsérülhetnek séta közben, konkrétan a talppárnák közé bekerült sós lé marja a lábukat. Le kell mosni séta után.
2013. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!