Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet ajánlanátok egy...

Milyen nevet ajánlanátok egy csivava kislánynak?

Figyelt kérdés
Kutyaneves oldalakat ne ajánljatok már átnéztem, egyszerűen nem tetszik semmi. Már itt van pár napja és még nincs neve. Valami jó hangzású nem hétköznapi név kellene...

2013. jan. 11. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bizsu, Luna
2013. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmé Shanel
2013. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pinky, Manó, Perisz(a miénknek ez a neve), Lolita, Cukor meg ilyesmi "édes" nevek, Süti:)
2013. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pitbull. :)) Nem amúgy, csak vicceltem :)

Lapozgasd át a naptárat, én is így adtam nevet a kutyámnak :) Kiírtam egy lapra azokat, amik tetszettek, aztán választottam. :) Vagy pedig nem muszáj emberi nevet adni neki, ha van valami különleges szokása, tulajdonsága, arról is elnevezheted :) Vagy ha ránézel mi jut róla eszedbe először? Legyen fantáziád! :) Az milyen már, ha más mondja meg, mi legyen a neve a kutyusnak.. :) Majd ha sikerült dönteni, írd le, hogy mi lett a neve :)

2013. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Képzeld el hogy mi lenne a kutya ha mondjuk tárgy lenne. Nagyjából így lett az én kutyám Hennessy, mert a szőre olyan színű mint a konyak. Meg mert very special. :)
2013. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én az egyiket egy bugyuta dalról neveztem el, amit barátommal találtunk ki, a másikat meg egy regény főszereplőjéről. Biztos neked is vannak ilyen dolgok (filmek, zenék, könyvek stb). Kis fantázia:)
2013. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

amikor lány kutyám volt Theo (Theodora) Elinor volt a neve . mindkettő nevet egyazon horrorfilmben szereplők nevéről kapta.

én esetleg még görög szavakat tudok írni hátha azok tetszenek.


zoi-élet, elpída-remény, mira(moíra)-sors, agapi- szeretet, szerelem, hriso- arany (hriso mou-aranyom), mikri- kicsi (nőnem) ...


amúgy jól írták az előzők. fantázia kérdése az egész. idővel ugyis találsz majd.

2013. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is fantáziálgattam mert lett volna ismerőstől kiskutya. majd egy szép napon elmentem sétálni és kidobva találtam egy kutyust testvéreivel együtt de már csak ő élt. Azonnal felkaptam elmentem tejpótlóért és felneveltem ahogy cumizott nagyon kis lüke volt...tehát én így az Ubul nevet adtam neki. :D Talán fél napra rá 2. cumizásnál dőlt el a neve. Legyen fantáziád nézz a szemébe mi illene rá a legjobban figyeld a viselkedését és majd beugrik 1 gyönyörű fantázia dús név. :)
2013. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Tudom hogy csak a fantázián múlik dehát egy életre kell nevet választani neki jól meg kell gondolni. Még agyalok, a Luna Lady Daisy és Arya nevek között.
2013. jan. 11. 18:16
 10/14 anonim ***** válasza:
a Daisy meg a Lady nagyon gyakori nevek.... inkább valami más sztem......mondjuk hallottam olyan kutyanevet hogy Zselé..na az nagyok király ::D:
2013. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!