Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért javasolt átállni fél...

Miért javasolt átállni fél éves kor után 2 etetésre?

Figyelt kérdés

Én is és a kutyám is megszoktuk, h napi 3x kap enni. Nekem kényelmes, megvan a rendszerünk, rááll a kezem a megfelelő mennyiségre, tökéletesen működik, ő is mindig várja a kaját a megszokott időben.


Ha csak azért kell átállni kettőre, mert minek a három, akkor én maradnék a 3-nál.



#eteés
2013. jan. 12. 13:51
 1/4 Süni002 válasza:
50%
Szerintem ez hülyeség lehet. Én naponta 1x adok nekik enni, de akkor nagyon mennyiségű kaját, és mégis elvannak tőle. Ha ezt szoktam meg, akkor adj neki 3x :)
2013. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem javasolt, hanem lehet. Sok ismerősöm a felnőtt kutyáit is 2× eteti, mert kevésbé terheli meg a gyomrot. Szóval ha te 3× akarsz etetni egy nap, akkor nyugodtan.
2013. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 shona válasza:
6honapig3szor 6-12honapig 2szer majd 1evtol 1szer igy szol a fama.nem hizik el,jobb a szivnek gyomornak,ugy is gondolom meg adsz neki mast is a foetkeken kivul....de nem csak ugy javasolt az 100%
2013. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem adok neki mást. Csak kajaidőben kap enni. Amúgy a napi 1 már elavult nézet, főleg kistestű kutyáknál, úh szerintem ez elég régi infó lehet, azért köszönöm.
2013. jan. 12. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!