Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MOPSZ! Segitene valaki?...

MOPSZ! Segitene valaki? nevelésről van pár kérdésem!

Figyelt kérdés
Van 2 mopsz kiskutyám. Az 1-ik 9hetes és 2 hete van nálam, a másik 7 hetes és ma hoztam haza. A nagyobbik bántsa a kicsit, harapdalja. Mit tegyek velük? Merjem őket egy helyen tartani? Továbbá a nagyobbik engem is harapdos elég erősen(kiharapta véresre). Hogyan fegyelmezzem?
2013. jan. 12. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Hét hetes kutya nem is lehetne még nálad. A most 9 hetes is azért harapja, mert 7 hetesen hoztad el. Minek ezt csinálni?
2013. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kérdésemre felelni, akkor ne szólj bele köszi!
2013. jan. 12. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
A kölykök harapdálással játszanak, normális esetben ha valamelyík túl erőssen harap és a másik felsír akkor a harapdálás abbamarad. Így tanúlják meg kontrolálni magukat, ha eldúrvúl a játék te is letilthatod a kölyköt sőt ez szükséges is, az anya kutya is ezt teszi. Egyszerűen megfogad a grabancát és arrébb rakod, közben ezt mondod hogy nem. Ha a te kezedet harapja, ez eljárás ugyanez. Tiltsd le a számodra nem megfelelő viselkedést. Nyugodtan egyhelyen hagyhatod őket, a kölykök nem szokták megőlni egymást, persze jó lenne ha a te szobádba aludhatnának legalább néhány éjszakát. Remélem tudtam segíteni.
2013. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom
2013. jan. 13. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia mi van a kicsikkel, hogy boldogulsz? 2 voltam.
2013. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi jól vannak mostmár. elvannak, játszanak csak néha bántsa kicsit a picit :)
2013. jan. 13. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!