Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kuytám, nyolc hónapos,...

Van egy kuytám, nyolc hónapos, és lány. Nem értem, mert ha a lábamat odarakom neki elkezdi dugni. Általában a fiúk szokták dugni, nem? Help pls.

Figyelt kérdés
Az normális ha a 8 hónapos lány kutyám dugja a lábamat?
2013. jan. 12. 20:52
1 2
 1/20 anonim válasza:
0%
Kissé defektes a kutya. :D
2013. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
6%

Az enyém 10 éves lány kutya, és ugyanezt csinálja.De én hagyom(nem viccelek) hogy csinálja mert nagyon vicces :D:D


Meg vérzik a nemiszerve is undorító

2013. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
0%
el troll!
2013. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem normális, súlyos nevelés beli hibákat követtél el, a kutya teljesen föléd emeli magát, azt hiszi, hogy ő az alfa.

ilyenkor le kell erről tiltani, és nagyon sok mindenen változtatni kell, mert ez így eléggé súlyos probléma.

ajánlom figyelmedbe Jan Fennel kutya psychológia című könyvét, abból erre találhatsz megoldást, leírni nem fogom, mert hosszú, de ha átmész a kutyák részre, ezer meg egy ilyen kérdést találhatsz, és rá a megfelelő válaszokat!

2013. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudom melyikőtök mondja a jót vagy a rosszat... a nevelésében nem lehet hiba, mivel talán fél éve van nálunk, és semmit nem rontottunk el.. előtte tenyésztőtöl vettük.. én arra gondoltam, hogy lehet hogy most fog először tüzelni, és játszik, hogy hátha valami lesz.. vagy nemtudom:SSS
2013. jan. 12. 21:08
 6/20 anonim válasza:
Milyen fajta?
2013. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Bishon Havanese
2013. jan. 12. 21:13
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

4#-20.55 -tel értek egyet, ez tényleg azt jelenti, hogy nem tekint rád úgy, mint falkavezérre.

Üdv, egy labradorgazdi.

2013. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

na, nem akartam belefolyni a témába, de azért csak piszkálja a csőröm az, hogy szerinted minden normális, holott egyáltalán nem az, mert aki ért legalább egy kicsit a kutyázáshoz, az már megmondaná neked hogy itt bizony gondok vannak.

akkor csak pár kérdést teszek fel, amire ha válaszolsz, egyértelműen megmondhatom, hogy itt te vétettél.

A kutya előtt mindig van kaja?

Sétánál húz a kutya?

A kutya rendesen behívható?

Ajtón/kapun ki lép ki elsőként?

Figyel a kutya arra, ha valamire azt mondod, hogy nem szabad, vagy csinálja ugyan úgy a dolgát, mint előtte?

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, agyalni nem fogok kérdéseken, de egyértelműen látszik, hogy a kutya egyáltalán nem tisztel téged, nem fogad el, mint vezetőt, és a későbbiekben ne lepődj meg rajta, ha pl agresszív is lesz.

Amúgy, az, hogy tenyésztőtől van, nem garancia a viselkedésére, mert egy tenyész kutyát is el lehet rontani, és egy útszéli keverékből is lehet akár vakvezetőt is nevelni!

2013. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
amúgy, ha már megjegyezted, hogy tenyésztőtől van, legalább törzskönyve is van, vagy csak elhitették veletek, hogy tenyésztő az akitől veszed...?
2013. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!