Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szukám séta közben miért jelöl?

A szukám séta közben miért jelöl?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdte el,úgy egy hónapja.kertesben élek,és ha elviszem sétálni,az elején egy bizonyos szakaszig állandóan csak jelölget.

ivaros még,talán ez összefügg vele?


2013. jan. 12. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Összefügg.

Enyém is, ha kimegyünk egy eső után, először nem pisil, hanem csak guggolgat, és 1-2 cseppet elszór ott, ahol sokat szoktunk sétálni, csak aztán végzi a dolgát. Ez nem baj, csak "elmondja" a többinek, hogy merre járt:)

2013. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Ezzel jelöli meg a területet, jelezve a többi kutyának, hogy most az ő "földjén" járnak. :)


Kutyáknál gyakori. Nekem még az udvaron is lepisil mindent, ami új. :)

2013. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ééééértem :D

én azt hittem,hogy csak a kanok jelölgetnek.

bár akkor eléggé későn kezdte el,vagy 1éve már kijárkálunk hátra.

de még csak most van az hogy mindig ugyanazokra a helyekre jelöl,eddig össze-vissza pisilt :)

2013. jan. 13. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem függ össze azzal, hogy ivaros-e! Nekem is ivartalanított szuka kutyám van, ő is mindig jelölget, sőt a lábát is emeli hozzá. Régebben még kapart is, de arról hamar letiltottam.
2013. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!