Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha törzskönyves kiskutyát...

Ha törzskönyves kiskutyát szeretnék, hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
Szóval elég tanácstalan vagyok, eddig csak befogadott kutyáim voltak. Kb. egy év múlva szeretnék kiskutyát, de természetesen többet is hajlandó vagyok várni. Már több szimpatikus kennelt kinéztem, de őszintén szólva engem nem érdekelnek a kiállítási győzelmek, én egy egészséges, jó idegrendszerű kiskutyát szeretnék. Mit írjak a tenyésztőnek? Vagy inkább felhívjam? Egy személyes látogatás az túlzás? Szeretném megnézni a kutyákat és a tartási körülményeket saját szememmel is. Ti hogy csináltátok?

2013. jan. 13. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
én munkavonalú kutyát vettem német juhászt, felhívtam a tenyésztőt, elmondta milyen alom várható, megnéztem a két kutyát aminek a kölykeit várják, meg tudtam mindent tőle
2013. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én simán nem tartom túlzásnak a látogatást, nehogymár ne nézhesd meg, h honnan jön a kölyök.
2013. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-3 kennelt tartok nagyon szimpinek. Akkor majd felveszem velük a kapcsolatot, és elmegyek személyesen. Úgy tudja az ember a legtöbbet leszűrni.
2013. jan. 13. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell személyes látogatás is (én 4 alkalommal is elmentem, még mielőtt meglett volna az alom), de talán még fontosabb, hogy milyenek a tőle származó kutyák. Ha már lett ugyan abból a párosításból egy alom, az a lehető legjobb.
2013. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!