Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell ahoz hogy saját kutya...

NiXy1995 kérdése:

Mi kell ahoz hogy saját kutya iskolát nyithassak és kutyakiképzés vezető legyek?

Figyelt kérdés
Kell valami papír pl. érettségi v kell valamit tanulni hozzá
2013. jan. 13. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elő körben nem ártana érteni a kutyákhoz. Utána kell egy jó munkahely ahol keresel annyit, amiből finanszírozni tudod a kutyaiskolát, kell egy megértő család, akiknek nem okoz gondot, hogy a hétvégéidet nem velük töltöd és kellenek gazdik, akik elég jó szakembernek tartanak téged ahhoz, hogy fizessenek a szolgáltatásért.
2013. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem árt ha van jó pár év tapasztalat kutyaképzés téren, valamit ha valamiféle eredményt is fel tudsz mutatni (pl vizsgás kutyák).
2013. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudás és pénz, mindkettőből jó sok.

Attól hogy elvégzel valami kutyás tanfolyamot még nem leszel kompetens.

2013. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom h kell pénz meg szakértelem de érettségi meg okj-s vizsga nélkül is lehet nyitni kutyaiskolát? (kutyám van és vizsgája is lesz)
2013. jan. 13. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
De nem a kutyának kell vizsga hanem neked, és olyan minim 10 éves kiképzúi tapasztalat.
2013. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Először menj el egy már működő kutyaiskolába segédnek, megfigyelőnek tanulni és sok évnyi tapasztalat szerzés után esetleg belevághatsz.
2013. jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 14. 09:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem milyen vizsga kell mert az okj-s képzést eltörölték ha jól tudom?
2013. jan. 14. 10:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy saját kutyaiskolád legyen nem kell vizsga, "csak" egy vállalkozás. Ahhoz, hogy kutyát tudj kiképezni tudtommal szintén nem szükséges végzettség, "csak" hozzáértés. Egy kutya kiképzése ehhez édeskevés. Beszélj az iskolátok kiképzőivel, vezetőjével, hátha segítenek neked elindulni ezen az úton.
2013. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!