Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam futópadhoz?

Hogyan szoktassam futópadhoz?

Figyelt kérdés
Tanácsokat kérek egy nagytestű kutya futópadhoz szoktatására. Köszönöm :)

2013. jan. 13. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Inkább vidd el sétálni.
2013. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attól függ milyen a futópad. nekünk mágnesfékes van, ráálltam velük először, de nem indítottam el, aztán nagyon lassan kezdtem el menni rajta, és először póráz volt rajtuk, hogy ne ugorjanak le rögtön, azóta simán megcsinálják, hogy ráállnak a futópadra és néznek könyörgő szemmel, hogy na akkor történjen már valami:))

ha meg elektromos akkor szerintem ugyanúgy állj rá vele, és nagyon lassú tempóra állítsd először.

2013. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és mindig minden esetben maradj ott mellette, amíg futtatod, hogy ne történhessen semmi baj, és lásd, hogyha kezd fáradni.
2013. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdésre szánt választ köszönöm szépen :) Te közben adtál a kutyáknak jutalomfalatot megerősítésnek?
2013. jan. 13. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:

nincs mit:)

igen, adtam nekik közben, de kb 3 darab kellett fejenként, hogy rájöjjenek, hogy ez tök jó, így legalább együtt edzünk:)

2013. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!