Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem megy be a házába...

Vegvarikuki kérdése:

A kutyám nem megy be a házába szilveszter óta?

Figyelt kérdés
Helló Mérnem megy be a kutyám a házába szilveszter óta? pedig szigetelt kutyaházat épitettem neki kb 1 éves labrador keverék kutyus eléggé félénk de elötte ki se lehetett onnan zavarni kb szeptember óta van nálunk szilveszter elötti hetekben kiszedegedte onnan a pokrócait és szét szedte az udvaron szeret mindent megrágni és szétbombázni...:)

2013. jan. 13. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát erről nem a szilveszter tehet.
2013. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 EagleHUN ***** válasza:
100%

Nagyon megijedt. Lehet hogy bedobtak hozzá a házába egy petárdát, sajnos vannak ilyen szemetek.


("Helló Mérnem"

Nem kötözködésből, de ez Magyarul van? A nagybetűk, a pontok és a vesszők totális hiányát már meg sem említeném...)

2013. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ratata ***** válasza:
szögeld le a pokrócokat akkor nem bírja kiszedni adjál be neki jutalomfalatokat lehet hogy visszaszokik nekem is volt hasonló és a ház áthelyezése segített. [link]
2013. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tegyél bele szalmát, az a legjobb, ha fázik, ugyis bemegy.
2013. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az a baja, hogy túl meleg neki a háza. Nekem mudim van, nem egy fajtát tartótól olvastam, hogy a kutya nem használja a jó hőszigetelt házát, inkább a hóban vagy a bejárat előtti lábtörlőn kucorog. Nekünk csak simán fából van csinálva mindkét mudinknak, talpazaton, hogy ne közvetlenül a földön álljon, és akkora a mérete, hogy még ki tudják fűteni a testükkel, tehát nem túl nagy a méretükhöz. A bejárat kissé szűkre van csinálva, és küszöbe is van. Imádják, mindig benne heverésznek, és onnan lesnek kifelé. Télen kapnak bele szalmát is.


Hőszigetelt kutyaház a rövid szőrű fajtáknak való, vagy amelyiknek nincsen rendes, meleg aljszőrzete, esetleg javarészt bent tartózkodik, ezért nem növesztett olyan sűrű téli bundát, a te kutyádnak valószínűleg melege van benne.


A kertben meg azért rág meg mindent, mert nincs lefárasztva, játsszatok vele minél többet, tanítsátok mindenféle trükkökre, hogy tornáztassa az agyát, és rendszeresen sétáltassátok.

2013. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!