Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időt szántok naponta a...

Mennyi időt szántok naponta a kutyátokra?

Figyelt kérdés
dolgozom napi 8 órát + 1,5 óra utazás. reggel előbb ébredek, hogy kicsit játszak vele. délután sétálunk egy jó nagyot kicsit hancúrozunk akár 1-2 órát is. mégis úgy érzem, hogy ez kevés?
2009. aug. 29. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
hát, nem az én kutyám, hanem az unokatesóméké, de ők nincsenek itthon. Naponta 2-3 órát tudok csak időt szakítani rá
2009. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én 3-3,5 órát töltök velük. reggel fél 6-kor kelek, elkészülődöm az fél 7, ezután játszunk. 7-kor indulok a buszra. 4-kor hazajövök, fél 7, 7-ig játszunk,sétálunk aztán tanulok, és este éjszaka már változó :)
2009. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 kutyám van, a sétáláson kívül nem kíváncsiak rám :( reggeli séta után viszem ki őket a kertbe (panelben lakunk), ott játszanak egész nap (kb április óta), este hazahozom őket, esznek, játszanak még és alszanak. Annyira jól elvannak egymással, hogy ritka az a pillanat, hogy együtt játsszunk.

December óta van 2 kutyánk, én suliba vagyok/voltam 8-9 órákat, + fél-1 óra buszozás, tanulás házimunka stb. Szüleim dolgoznak. Megszokták, hogy egymással játszanak. Amúgy barátságosak.

2009. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyáron eddig szinte csak folyamatosan vele foglalkoztam, suliban nem tudom mi lesz.:/
2009. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pontosan nem tudom órában. Képes 10-ig is aludni, így nem szoktam reggel felébreszteni, udvar lakó, reggeli séta sem szükséges :)

Délután amikor hazaérek beengedem, bent játszunk kicsit, simogattatja magát, aztán ha már nincs olyan meleg 5-6 körül akkor kimegyünk az udvarra és játszunk egy hatalmasat. Játék után még sétálunk egy nagyot, aztán megint bent szeretteti magát, majd 9 körül kapja a vacsit, megszoktam várni hogy megegye, mert ha nem ülök ott mellette képes és nem eszik! Aztán jóéjt van... :) Hétvégén ennél többet foglalkozunk vele, akkor már szüleim is elbohóckodnak vele :) Télen sajna a séta kimarad, mert faluhelyen csak a sót ismerik jégoldóként, azt pedig nem szeretném hogy kimaradja a kutyám talpát :S

2009. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sokat.

az egész család kiveszi a részét belőle .

családi kutya ,tehát mindenki felel érte.

visszük ahová csak lehet .

napi 5-7 órát egyedül van , de akkor pihen .

reggel -este séta-futtatás-úsztatás,stb.

a lényeg ,hogy foglalkozzunk vele .

2009. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!