Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon ragaszkodik a...

A kutyám nagyon ragaszkodik a sípolós sünijéhez!?

Figyelt kérdés

Magával hordja, fel-alá szaladgál és keresi, ha letette valahova, nyüszít a játékhoz, szinte sír.

Egyszer volt már ilyen, akkor álvemhességre gyanakodtunk, de az három-négy hónapja volt, lehetséges, hogy megint az legyen? Vagy esetleg valami más baja lehet?

11 hónapos Husky szukáról van szó.



2013. jan. 13. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még mivel kölyök, ezért játékos, és ragaszkodik a játékhoz!
2013. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tacskómnak van egy sípoló pandája, kb vele egyidős- szóval 7 éves. A pandával alszik, napközben cipeli magával :D Nagy haverok. Szerencsére nem egész nap sipol vele csak ha rájön az 5 perc.
2013. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hű, akkor megnyugodtam :) Köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 13. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyám flakonokkal csinálta ugyanezt :)

Annyi különbséggel, hogy nem mindig ugyanazt a flakont hurcolászta, de nem nagyon lehetett flakon nélkül hagyni!

Meg pár hónapos korában volt egy pokróca is, amit hasonlóképpen szeretett, mint a tiéd a sünit, de az nem bírta sokáig a kiképzést. Szerintem ez normális! :)

2013. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor tüzelt? Mert ez nekem nagyon álvemhességnek tűnik. Vegyétek el tőle a játékot, mert ez nagyon nem normális.
2013. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is álvemhesség, ami nagyon veszélyes.
2013. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszaitokat. :)

A második, hogy anyukám olvasott egy bejegyzést egy megbízható Husky tenyésztőtől, akinél szintén volt hasonló. Úgy írta, hogy nagyjából két hónappal a tüzelés után, nagyjából akkortájt, mikor ellenie kellene (ezek az esetek akkor történtek, mikor nem fedeztette a szukáit) hasonlóan viselkedtek.

2013. jan. 14. 15:24
 8/8 A kérdező kommentje:

* elleniük kellett volna, akkor viselkedtek így.

(Véletlen elküldtem hibásan)

A kutyusom novemberben tüzelt.

Most figyeljük, hogy hogy viselkedik, ma már nem ragaszkodott annyira a sünihez, vagy legalábbis nem nyüszögött neki.

Még egyszer köszönöm annak, aki írt :)

2013. jan. 14. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!