Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az embereknél szex esetén...

Igaz Állatbarát kérdése:

Az embereknél szex esetén lehet védekezni. A Kutyák esetében is létezik ilyen? Nem ivartalanításra, nem gyógyszerre, hanem arra gondol, pl. rongyot lehet e rakni a Kutyára?

Figyelt kérdés

Ha igen,a Fiúra vagy Lányra kell húzni?

Egyik ismerősöm kedvéért teszem fel a kérdést.

Igaz választ szeretnénk kapni,

de csak kíváncsiságból kérdezzük.


2013. jan. 14. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nincs ilyen lehetőség.
2013. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
ismerősömék ha tüzelt a kutya akkor egy bugyót hordott benne tisztasági betéttel. a bugyóból csak a farkincája lógott ki. ebben az esetben a hozzáférhetetlenség miatt nyilván nem tudta volna befedezni egyetlen kan sem. de eü séténál nyilván nem hordta mert akkor nem tudta volna a dolgát végezni. ilyen esetben pedig mivel a "célpont" hozzágérhetővé válik be is fedezhető a szuka.
2013. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én biztos nagyon hü@e vagyok. Hogy jön a rongy a fogamzásgátláshoz? Egyébként nem lehet. Szukát el kell zárni, és vigyázni rá, amíg a tüzelés le nem zajlik. Ha nem tenyészállat, akkor pedig ivartalanítás, több problémát is megold.
2013. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz állatbarát?


Te tuti trollkodni jöttél ide ember.

2013. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
van kutyára is óvszer keress rá
2013. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Húzz a fejükre egy rongyot :D

Nem tudom, hogy gondoltad, de azon átszivárog a dolog, még ha rajta is maradna, bár attól függ mire rakod.

Náluk az ivartalanítás a jó megoldás.

2013. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen lehetőség. Egyébként a rongyot szerinted mennyi idő alatt szedné le a kan kutya ? Kb 1 perc.
2013. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kira kenzo ***** válasza:
50%
A tüzelőbugyi egy jó megoldás. Ha eltűri magán, ha nem akkor el kell zárni addig.
2013. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Létezik fogamzásgátló tabletta, de a kutyák nem emberek nekik nincs szükségük a szexre, ők ösztönösen cselekednek!

Náluk ugyanolyan hormon a tabletta és nem biztos, hogy hosszú távon jó, inkább ivartalaníttassátok a kutyát, jobb lesz neki is.

A fogamzásgátló neve ovarid, de ez nem csak fogamzásgátlásra való hanem egyéb másra is....

Feltétlenül konzultáljatok állatorvossal, de én még mindig az ivartalaníttatást javaslom ha nem egy Tenyészkutya!

2013. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


Egyik ismerősöm iskolából hazament,felhívott:

az osztálytársai beszélgettek a Kutyákról,

mi lenne ha Náluk is kitalálnának olyat,

ami az embereknél van?

Mondta,ha létezik ilyen,akkor holnap elmondja a többieknek.

Nem tudtam válaszolni,és

megígértem neki,

utánajárok.

2013. jan. 14. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!