Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha van vkinek a bolognese...

Ha van vkinek a bolognese kutyaval (tartasaval) kapcsolatos tapasztalat, akar pozitiv v negativ, kerem irja le. Ennek a kutyanak mekkora a mozgasigenye, es milyen nagyra nő?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Google a barátod.
2013. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi vezetett rá arra, hogy ezt a kutyát válaszd, ha még a méretével sem vagy tisztában?
2013. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem havanesem van de barátnőmnek bolonese.

kb 3-4 kilós nem nagy a mozgásigényük de aktív kutyák. Egy 25-30 perces aktív sétától teljesen le tudnak fáradni, de csak pár órára. Napi 2 ilyen séta azért kell nekik, illetve nyilván pisi-szagolgatós séta plusz 1-2/nap.

2013. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem egy hároméves bolognese kutyám van és ő nem szeret nagyokat sétálni de játszani annál inkább nagyon okos fajta az enyém kikerüli a pocsolyát és pár trükköt is tud nem valami nagyra nő de ez tenyésztéstől függ mára már egész nagy bologneséket is találhatunk ismerősömnek fajtiszta bologneséje van és kb hát kg.nagyon vidám kis kutyák de sokan mondják hogy bosszúállók sajnos másfél éves koráig nekünk is sokszor dirregt az asztalra,ágyra,kakált de szerencsére kinőtte
2013. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok az ismerősöm kutyája hat kgés bocs a rossz helyesírásért
2013. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bosszúból???? Te jó ég.
2013. júl. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!