Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutya tartása?

Kistestű kutya tartása?

Figyelt kérdés

Kifejezetten mopszot szeretnék, de gondolom hasonló termetű kutyák sem esznek sokkal többet :)


Kb. hány gramm ételt kell adni neki naponta?

Valami normális középkategóriás táppal, és/vagy főtt hússal etetném.

Tudnátok valami megfizethető tápot ajánlani?


Még csak tervben van a kutyusvásárlás, de csak abban az esetben vállalnám be, ha tényleg biztosítani tudom neki az ehető ételt...


Körülbelül mennyi séta kell egy nap? Ráérek, szívesen járok én vele egész nap, de mennyi a normális mennyiség? :)


A ti ebetek mennyire betegeskedős?

Egyelőre úgy 50ezer forint "vészpénzt" tudok félrerakni neki, az elég lesz vajon?

Remélhetőleg nem lesz semmi olyan baja amit ilyen bonyolult lenne gyógyítani, de jobb félni...


Valamint hol érdemes mopsz kennelt keresni?

Azért nem megrendelésre jönnek a kölykök, és nekem mindegy hogy milyen díjakat nyertek a szülők... csak minél előbb itt legyen velem a kiskutya :)


Bocsi a hülye kérdésekért de első kutyus lesz, szeretném ha minél jobb helye lenne.


2013. jan. 15. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem 20dkg nál többet nem fog enni naponta, mondjuk a brit vagy a dog chow elég jó táp és elég olcsó is! amíg nem szobatiszta 2 óránként le kell vinni, ha már szobatiszta napi 4 séta (reggel, délelőtt, délután, este) megfelelő! mondjuk nem tudom, hogy mennyit mozog egy mopsz de szerintem 3x 15perc egészségügyi és 1x 40-50 perces nagyobb séta elég neki!
2013. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a 4kilós pincsimnek 60gramm kell kv a 40kikós ambulomnak meg 500-600. Tényleg olyam 150-200gramm körül lesz attól függ milyen táp. Húsból ennél több kell jóval.
2013. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én 36kg-s labimnak 40dkg kell naponta! :D szóval én innen következtetek!
2013. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!