Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell-e a kutyának jegyet...

Kell-e a kutyának jegyet venni a BKV-n, ha szájkosár és póráz van rajta, de babakocsiban van?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, nem szándékozom így utaztatni a kutyámat, de több képen is lehet látni, hogy egyesek babakocsiban (vagy kutyának kialakított, babakocsi kinézetű valamiben) tolják a kutyát. Pl. biciklis utánfutók is (akár gyerek, akár kutya) átalakíthatóak babakocsivá.

Egy babakocsit meg mindenki feltehet plusz jegy nélkül, a kutyán pedig van szájkosár és póráz.

Na ilyenkor mi van? :D



2013. jan. 15. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Van valami szabály, hogy meddig tart a kistestű kutya, azokat kutyaszállítóban (nem babakocsiban :D) szállítható jegy nélkül. Afelett jegy kell, póráz és szájkosár.
2013. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
27%

Élő állat zárt szállító eszközben szállítható díjmentesen. A babakocsi, biciklis utánfutó stb. szerintem nem az, úgyhogy kell.

[link]

2013. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A babakocsi nem zárt, szóval egy kötekedő ellenőrt nem hiszem hogy jobb belátásra lehet vele bírni. Amúgy is nevetségesen néz ki. Ha kistestű akkor rakják be egy hordozóba, ha nagyobb akkor menjen pórázon, szájkosárral. Meg lehet próbálni bliccelni, mindenkinek saját belátása szerint.
2013. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Babakocsi? Én még ilyen nem is láttam, pedig naponta metrózom...
2013. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az utánfutóból átalakított "kutyakocsi" zárható is, és kutya szállítására alkalmas. Ugyan a poggyász méretét meghaladja, de alakra babakocsi, zárható.

Lehet, egyszer mégis kipróbálom :D

2013. jan. 15. 14:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak egy elméleti kérdés, nem akarok így közlekedni, csak most láttam több képet is, ahol kutyákat így tologattak az utcán, és erről jutott eszembe.
2013. jan. 15. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!