Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pincser kutyát büntetek,...

Pincser kutyát büntetek, bezártam a fürdőbe, ahová nem szereti betenni a lábát. Előtte megfürdettem, mert szükség volt rá és azt sem szereti.20 perce tart a bünti, kaparja az ajtót, visít. Kiengedjem vagy várjam meg, amíg lecsillapodik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem igazán értem, hogy ez miféle büntetés és milyen eredményt vársz el tőle. Elkövetett valamit és az a megtorlás, hogy megfürdeted és bezárod? Ebben mi a logika? Mi az értelme?
2013. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Szuper !! Innentől még jobban utálni fogja a fürdést.
2013. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Eszednél vagy ember? Mi az istent gondolsz mikor ilyeneket csinálsz?
2013. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Szilvi & Argos ***** válasza:
4%

Leírhatnád, hogy mi a probléma, ami miatt büntettél. És fürdés előtt történt, vagy utána?


Ezektől függetlenül amíg hisztizik, NE engedd ki, mert akkor megtanulja, hogy ugráltathatja a gazdit!

2013. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Te mit szólnál hozzá ha egy kínzó kamrában kerülnél, úgy hogy akármit csinálsz ha jó vagy akkor is bevisznek és vízzel öntenek le, ha rossz vagy akkor meg becsuknak oda egy jó darabig.


Természetesen te megfogod szeretni itt a vízzel leöntést, és annak ellenére hogy olykor börtön a számodra ahol csupa jó dolog történik veled, még a helyet is megszereted.

És nem érted a smasszert hogy mit csodálkozik azon hogy ennyire szereted a helyet.


Vagy ha nem volt egyértelmű akkor fordítsd meg a mondatok értelmét...

2013. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A kutya megharapott, morgott rám. Előző hét pénteken is megharapott és azóta lila pöttyös a kézfejem. Most még több pöttyöm lesz. Nem engedelmeskedik, akaratos és öntörvényű. Paplanok és párnák közt alszik az ágyban, pedig saját luxi ágya van saját kispárnával, plüssökkel. Eddig ha azt mondtam NEM, akkor megállt, ha hívtam akkor jött. Egy ideje vagy jön vagy nem, de pár napja nem érdekli ha hívom. Nem tudom miként változtassak ezen, megbüntettem. Egyébként a fürdésre szükség is volt, mert fosba lépett.
2013. jan. 15. 15:10
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Na , igen...pénteken megharapott, ma meg bezárod...

Tuti magába fog szállni az eb.

2013. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

* Vagy lehet túl bonyolult voltam, logikailag ha rossz dolgot csinál akkor te először lefürdeted amit mivel nem szeret, büntetésnek éli meg, sőt gyakorlatig azt fogja hinni hogy AZ a büntetés.

Egy semleges helyet mint a fürdőszoba szintén összekötöd rossz dolgokkal mint a fürdetés büntetés, jah és akkor ügye még mint börtön is funkcionál.


És te megvagy lepődve hogy mind a fürdőszobát kerüli, mind a fürdetést, mivel jééé milyen meglepő nála ezek úgy vannak elkönyvelve hogy büntetések, és ha odakerül akkor rossz volt, nem tudja hogy olykor az eszetlen gazdi csak tisztába akarja rakni.


Ha egy súlyosan sérült ember vagy gyerek írná ezt még megértem.

Olvasd már vissza az első mondatodat, és ok okozatilag gondold már végig. Ehhez csatlakozik a második mondat.


Szegény kutya, remélem a gazdája felfog nőni hozzá.

2013. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Szilvi & Argos ***** válasza:
84%

Tehát fürdetés közben harapott meg? Ha harapás után AZONNAL magára hagytad bezárva, az jó időzítése a büntinek. De ha még a harapás után folytattad a fürdetést, törölgetést, szárítást és UTÁNA zártad be, azt már nem büntinek fogja fel.

A pincserek kemény kutyák, hiába picik! Mindenféle területen hozz új szabályokat és keményen tartasd be őket a kutyával.

Ez a bezárás csak tüneti kezelés, az okot, miszerint a kutya nem fogad el vezetőjének, nem szünteti meg! Ezért sokkal többet kell tenned!

2013. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Most ez komoly kérdés? Mert ha igen, akkor gondok vannak... a kérdezővel is. Nem csodálom, hogy így viselkedik az a kutya.
2013. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!