Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes mopsz kölyöknek...

10 hetes mopsz kölyöknek milyen tápot adjak?

Figyelt kérdés
Acana termékeit nézegettem, volt aki Royal Canin fajtatápot ír. Mindenképpen minőségi tápot szeretnék neki adni. Viszont a legtöbb mopsz a csirkére érzékeny, azonban a legtöbb tápban jelen van a csirke valamilyen formában. Az acana-nak bárány húsos tápja, viszont az nem kimondottan kölyköknek van. Az lenne még kérdésem, valóban csak áztatott tápot lehet adni a kölyöknek?
2013. jan. 15. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdetben mindenképp olyan tápot és úgy adj neki, amit a tenyésztő is etetett vele, aztán fokozatosan átállhatsz újfajta tápra.


A tenyésztőtől kéne tanácsot kérned, hogy ő mit ajánl, ill. hogy szerinte melyik az a táp, ami a fajtának a legmegfelelőbb. Lehet, hogy nem csak egyfajta tápot fog ajánlani, hanem többfajtát, és abból már neked kell megtalálnod azt, ami számodra és a kutyád számára a legjobb.


A Brit Care tápok is jók.

2013. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Persze a tenyésztőnél fogok érdeklődni mindenképpen.
2013. jan. 15. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Először azt egye, amit a tenyésztőnél, utána pár nap alatt átállíthatod arra amit neked szimpatikus. Én is Brittel etetek, de én nem a Care, hanem a Prémium változatával, mondjuk nekem 7 szájat kell betömnöm. 10 hetesen szerintem már ostobaság áztatott tápot adni egy kölyköknek. Mikor elkezdik átállítani őket a száraz tápra, 3-4 hetesen persze feláztatja és pépesíti az ember. De már az öcsémék yorkieja is csak úgy szárazon ette a tápot5,5-6 hetesen, mikor a tenyésztő kihozta a kölyköknek a kong-labdát, amikor kiválasztották. Szóval egy 10 hetes mopsz is meg fogja tudni enni.....
2013. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja. Nem biztos, hogy ő is csirke-fehérje érzékeny lesz, mert egy tenyésztő azért oda szokott figyelni arra, hogy allergiás kutyát ne tenyésszen tovább, a rá való hajlam öröklődése miatt. És ő tenyésztőtől lesz, ugye??
2013. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tenyésztőtől lesz! Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 17. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!