Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Terápiás vizsgát szeretnék...

Terápiás vizsgát szeretnék tenni a skót juhászommal? Szerintetek képes rá ez a fajta?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Inkább az a kérdés hogy a kutyád képes-e rá.
2013. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Naná, hogy képes. Nekem is vizsgázott terápiás skótom van, szerintem nagyon alkalmas ez a fajta terápiás kutyának, mert a végletekig megbízható, nyugodt és imád kapcsolatot teremteni az emberekkel, de nem tolakodó és durva. Mi tavaly előtt csináltuk meg az alkalmassági vizsgát alig 11 hónaposan, tavaly novemberben meg a második kört(van videó is róla, ha érdekel el tudom küldeni). Mondjuk nem feltétlenül fajtafüggő, hogy melyik kutya alkalmas rá, meg kell keresni egy terápiás egyesületet, akik letesztelik a kutyát és megmondják, hogy alkalmas-e. Sajnos elég sok collie félős, labilis idegrendszerű, velük nem lehet megcsinálni ezt a vizsgát. Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan akár privátban is.
2013. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik. Nem fajtiszta ,ivartalanítva van de nagyon jó természetű.
2013. jan. 15. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Nemrég futottam össze a parkban egy lánnyal, akinek egyszerre kettő terápiás skótjuhásza is van:) Terápiás kutyánál szerintem inkább a jellem a fontos, nem az hogy milyen fajta.
2013. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!