Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dolgoztatok már olyan munkahel...

Dolgoztatok már olyan munkahelyen, ahová magatokkal vihettétek a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság. :) Sajnos engem pont a héten nem hívtak vissza egy ilyen helyről, ahol kollegina bevihette a sajátját. (mondjuk lehet hogy kettőt, és nagyobbakat már nem engedtek volna:D)

szóval, ha igen, mi volt a munkakör és mekkora a kutyád?:)


2013. jan. 16. 00:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Akár nagyobb állatkereskedésekben is be szokták vinni a saj

t állatukat. A múltkor az egyik kutyája elvitt egy játékot magának... egy cica meg lefeküdt a kutyatápra aludni. Mind alkalmazott állata volt.

2013. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Én dolgoztam nem is egy helyen, grafikusként, reklámügynökségnél ill. újság szerkesztőségben. A kutya egy nagyobbacska vizslaméretű volt ill. egy border collie. Külön-külön vittem őket, de nem minden nap.
2013. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Dejó :)

igen, abban az állatkereskedésben is, ahová járunk, "dolgozik" egy pireneusi pásztor, úgy hentereg ott egész nap, mint egy szőnyeg :)

2013. jan. 16. 01:16
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

kutyakozmetikus vagyok,míg gyakorlaton voltam mindennap velem volt a kutyám is:)

Most házhoz járok így nem,de ha üzletem lesz,viszem magammal:)

2013. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Magántanítványokat fogadok itthon, így tulajdonképpen munka közben velem vannak a kutyáim:) Egyébként a jövőben egy nyelvsuliban szeretnék tanítani, ahova tervezem bevinni a kutyá(i)mat. Pont olvasok egy blogot egy terápiás kutyáról, akinek a gazdija szintén nyelvsuliban tanít, és mindig vele van a kutyája.
2013. jan. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

én recepciós állást pályáztam meg, nem is gondoltam volna, hogy bevihet a dolgozó kutyát, most jól felpakolták az igényeimet...:P :)

de a sarki kiskocsmába is lehordja a pultos lány a kutyáját, szokott is az enyémekkel bandázni :)

2013. jan. 16. 01:42
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Mikor voltam állás interjún pár hónapja, ott az egyik titkárnőnek az asutal alatt feküdt a német juhi keveréke.
2013. jan. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
Egyes helyekre ahol kutyás telephelyőrzést kérnek (ne elit helyre gondolj fullra képzett kutyával) amikor az őrző cégnek nincs saját kutyája még örülnek is ha viszel kutyát!
2013. jan. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsére most is olyan helyen dolgozom:) szintén kommunikációs ügynökség, és az ideigleneseket is behordhatom, sőt volt már macska meg görény is az irodában:)
2013. jan. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Hat inkabb lennek olyan szulo gyereke akinel van allat mint olyannal ahol nincs. Nekem van egy lanyom... es van 1 kiskutyank, 1 hazinyuszink, 3 lovunk es egy hozzank tevedt nimfa papagaj. A lanyom osztalytarsa konyorgott a szuleinek allatert. Sajnaltam szegenyt. Mi meg boldogan el vagyunk az alatokkal lanyom a kutyussal tanul. Lelki szegeny akinek nincs allaa!
2013. jan. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!