Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azonos fajtáju kutyák hogy...

Azonos fajtáju kutyák hogy jönnek ki egymással?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve együtt vannak jól megvannak, Kanári kutyák. olvastam már hasonló kérdést de nem igazán találtam kimerítő választ. Arra rájöttem hogy harcias kutyák.. és láttam már példát arra hogy ezek a kutyák nem jönnek ki valami jól saját fajtájukkal sem, nos ez minden esetben igaz lehet? Mitől függhet hogy össze kapnak és szó szerint ölésre megy a dolog? A nevelésnek köze lehet hozzá? Verekedett már sajnos más fajta kutyával, nem lett szép vége. Ezért lennék kíváncsi hogy a saját fajtájával is ilyen lehet-e minden esetben?! Olvastam egy ilyet róluk hogy : "A nevelés ne legyen szigorú, fontos viszont a következetesség és a harmonikus légkör. Sok időt kell hagyni a megfelelő szocializációra és arra, hogy a kutyát leszoktassák a fajtársaival való verekedésről." Hát ez nem túl biztató...
2013. jan. 16. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

mivel egy nyelvet beszélnek, könnyen megértik egymást. egy magyar vizslával nehezebb lenne,meg egy német doggal,vagy egy francia buldoggal!

dominancia ! csak egy lehet a vezér !!! te, aztán utánad jönnek a kutyák,sorban,az erősebb elöl!

2013. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ivarosak vagy ivartalanok, és szukák vagy kanok vagy ellenkező neműek? Ezek nélkül nem nagyon lehet értelmes választ adni a kérdésedre.
2013. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah tényleg ez kimaradt, Ivarosak és mindkettő szuka..
2013. jan. 16. 20:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Észre is vettem hogy tüzeléskor "ingerlékenyebbek" egymásra, de nem volt gond eddig.. Én személy szerint nem tudok rájuk parancsolni, gyerek vagyok. csak a Szüleim ők pedig dolgoznak és félek is hogy baj történhet ha nincsenek itthon.. Mikor baj történt az is akkor volt mikor elmentek a szüleim itthonról mintha tudták volna hogy addig nyugi van.. Utána egyből neki ugrott a másiknak de szerencsére haza tudott még éppen ugrani Apukám mert akkor ment el.. és ahogy haza ért mintha mi sem történt volna elengedte a másik kutyát..
2013. jan. 16. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mivel kölyökkortól vannak együtt, ezért összeszoktak. Számít ki a dominánsabb kettő közül. Hát lehet ha két kan lenne már lett volna egy két csetepaté.
2013. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 év 5 hónapos az egyik a másik pedig 1 év 2 hónapos szóval lényegében kölyökkora óta.
2013. jan. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!