Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kizárólag, csakis száraztáppal...

Kizárólag, csakis száraztáppal tényleg etetnek emberek?

Figyelt kérdés
Ezen én meglepődtem. Van, aki nem ad a kutyának mellé se jutifalatot, se csontot, se semmit, csak a kimért adag száraztáp és semmi más? Tudom, hogy elvileg minden benne van, de ez nekem akkor is fura. Még a nyúlnak meg a csirkének is adunk a táp mellé kiegészítőnek zöldséget.
2013. jan. 17. 10:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
45%

Te most milyen álláspontot is védsz? Mert ez nem igazán derült ki a hozzászólásodból.

Nem tápellenes vagyok, nem azt mondtam, hogy a táp szar, és a nokedli vagy a palacsinta jó. Hanem azt, hogy az egyhangú étrend problémás meglátásom szerint, legyen az bármi, akár táp, akár nokedli.

2013. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valahogy én sem tudom elképzelni, hogy kizárólag tápot adjak a kutyának, és semmi mást. De látom, mások is általában adnak mellette valami mást. Nem tudom, hogy vagytok vele, de én szeretek kipróbálni néha új tápokat (persze fokozatosan váltva), hátha találok jobbat az előzőnél, vagy más ízesítésűt veszek ugyanabból a márkából - szóval próbálom variálni.
2013. jan. 17. 19:39
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a kutyának alapvetően monodiétás étrendre van szükségem. Az én kutyám emésztőrendszere is elég érzékeny, és bizony ha a kollegáim adnak neki ezt-azt a munkahelyemen, akkor nálam is árulkodik a kaki. Persze én sem bírom ki, hogy ha megmarad valami neki való, azt ne adjam neki, ezért néha kap némi finomságot, de alapvetően több, mint egy éve ugyanazt a száraztápot eszi, végre megtaláltam azt, ami a súlyát is rendben tartja, hasmenése sincs tőle, és nem is allergiás rá. Eszem ágában sincs mást adni.
2013. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen vannak, pl én. Egyik kutyám 12 éves, köszöni szépen jobb mint a fiatalok. Persze jutalomfalatot muszáj neki adnom ha nevelni akarom, de 12 évesen már nem nagyon tanítok neki új dolgokat, szóval szinte csak tápot eszik. Mi ezzel a baj? Imádja.
2013. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 ratata ***** válasza:
túlnyomórészt szárazat kap de nem tagadom meg tőle a nasit se.nem hiszem el hogy káros lenne az egészségére a nem neki való kaja, egyszerűen mert abból nem kap akkora mennyiséget(pl: péksütinél nem egy egész túrós táskát nyomsz az arcába hanem egy párcentis darabot az is boldoggá teszi)
2013. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!