Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltató akarok lenni,...

Kutyasétáltató akarok lenni, szerintetek van rá kereslet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 11:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha jó célcsoportot határozol meg, szerintem akár be is jöhet.
2013. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

hát, szerintem nem nagyon, mivel aki nem sétáltatja a kutyáját, az teljesen feleslegesnek tartja, mert hát van udvar, pénzt meg pláne nem fog adni azért, amit ő is megtehet, aki meg úgy gondolja, hogy a kutyának sétára van szüksége, az meg el viszi sétálni a kutyáját.

Mi kertesben lakunk, mégis mindig megyünk sétálni, és ezt senkinek nem engedném, mert egy, nem bízok senkiben annyira, kettő, imádok a kutyámmal sétálni.

Ha esetleg fel ajánlod egy idős ismerősödnek INGYEN hogy elviszed sétálni a kutyáját, az rendes dolog lenne, de pénzt ne várj ezért!

2013. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De van úgy, hogy nincs ideje az embernek kivinni a kutyát sétálni, és amelyik kutya kertben él annak is szüksége van sétára...
2013. jan. 17. 11:49
 4/20 anonim ***** válasza:

1. vok.

Biztosan van egy olyan réteg, akik pl napközben nem tudják levinni a kutyájukat, pedig annak szüksége lenne rá, szeretnék is levinni, és még pénzt is adnak érte. Csak meg kell őket találni. Meggazdagodni nem ebből fogsz, de ha valahogyan ki tudsz alakítani egy stabil ügyfélkört, akkor el lehet éldegélni belőle.

Legyen mondjuk 1 500 Ft. / óra, és legyen 5 kutya akit fixen viszel minden nap 1 órára, annál többet nem hiszem hogy be lehet vállalni, mert ugye nagy valószínűséggel munkaidőben kell sétáltatni mindet. Az 7 500 Ft / nap. Ha 21 munkanappal számolunk, az 157 500 Ft. / hó. Ez nem olyan rossz, ebből akár meg is lehet élni ha feketén csinálod, viszont még nem adóztál, nincs tb-d, stb..

Ha vállalkozóként csinálod, akkor olyan 30-40% körüli adóval kell számolnod a fenti összegből, így durván 90 000 Ft.-od maradna, az nem túl sok. Vagy csinálhatod szürkén. 1-2 kutyára számlázol, a többire nem, és akkor mégis csak van valami hivatalos jövedelmed.

2013. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Csórók az emberek, senki sem fizetne ilyesmiért. Aki meg tudna fizetni érte, az meg nem akar, megoldja maga.
2013. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Sajnos ez a dolog nem működik :(
2013. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem meg működhet, csak akarni kell! Nem kell minden ötlethez ilyen pesszimistán hozzáállni. Higgyétek el, rengeteg olyan ember él ebben az országban, aki simán meg tudja ezt fizetni, csak meg kell őket találni.

Egy próbát mindenképp megér, hiszen ez egy teljesen kockázatmentes vállalkozás, gyakorlatilag semmiféle befektetést nem igényel.

2013. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Ráadásul ha jól csinálja, szájról szájra terjedni fog az egy környéken lakó jómódú emberke körében, így könnyen kialakítható egy stabil ügyfélkör.

Hu, most annyit gondolkoztam ezen és annyit írtam erről, hogy nekem is megjött a kedvem hozzá. :)

2013. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Szerintem sokaknak jól jön. Én dolgoztam is így véletlenül. Jól meg is fizettek. Még ha olyan aki állandót keres nem is sok van ,akik ideiglenes időre olyan biztos sok. Érdemes így is reklámozni magad . Utazás ,betegség, sok munka stb.
2013. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Szilvi & Argos ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy nem nagyon van rá kereslet. A lakóhelyünk környékén megérné pedig a dolog. De ha már távolabbra kell utazni, akkor tömegközivel időbe, kocsival pénzbe kerülne, ergó emelkedne az ár, azt meg már nem nagyon fizetnék meg.

Ez inkább azoknak éri meg, akik a kutyázásból élnek: kutyaiskola vezetése, kutyakiképzés háznál, panzióztatás, eledel és felszerelés forgalmazás plusz sétáltatás...Így kompletten szuper dolog :)

2013. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!