Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után mennyi...

Ivartalanítás után mennyi idővel lehet hazavinni a kutyát?

Figyelt kérdés
szuka kutyus :)
2013. jan. 17. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha felébred az altatásból viheted is! :)

A jobb dokik megvárják még felébred. Vannak akik rögtön küldik haza!

2013. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor kb a műtéttel együtt 2 óra?
2013. jan. 17. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi sincs általában, kb 15-20 perc alatt megvan a műtét, fél óra alatt felébred a kutyus és már vihetitek is haza.
2013. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hovarju ***** válasza:
100%

Állatorvosa válogatja. Van ahol már műtét után hazaviheted, van aki csak akkor adja oda.ha teljesen felébredt.


Ahová én vittem a kutyámat, ott a következő volt:

Reggel 9-re vittem (azt mondták a műtét kb.1 óra, de csak akkor engedik haza, ha felébredt)kb.17,00kor mentem érte. A saját lábán szaladt elém boldogan és csak a nyakán levő tölcsér jelezte, hogy túl van a műtéten.

2013. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi 9re vittük tegnap a kutyusunkat. hívott a doki mikor ébredezett és lehetett hozni. Kb 1 órát sétálgattunk addig a környéken.
2013. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
műtét utánra valami tanács?
2013. jan. 17. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy gányni lehet, hogy fog és hányt is de ez csak jó jel. Estére már lábadozott. Arra kell figyelni, hogy ha nem kel fel estére akkor doki! Nekünk 4-5 óra alatt felkelt és mászkált egy picit.
2013. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*hányni
2013. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

sikerült a műtét...kicsit remeg, be is pisilt de jól van

gallért nem kértem neki, befásliztuk

hétfőig vele vagyok, de délután el kell mennem dolgozni, és pár órára magára marad...lehet baj?

2013. jan. 17. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!