Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaffom azt szeretne...

Pál123 kérdése:

Van egy amstaffom azt szeretnem meg tanitani hogy lógjon a levegöbe de mindig mikor fel akarnam huzni el engedi nem tudom mivel vegyem ra hogy ugy maradjon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 16:53
1 2
 1/13 kira kenzo ***** válasza:
Mennyi idős? Rongyozni szeret?
2013. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát még csak 8 honapos am rongyot igy szeret huzni csak el szakad meg már rá szokot a kötelre is
2013. jan. 17. 18:21
 3/13 kira kenzo ***** válasza:
Próbáld meg mindig csak egy kicsit emelni és olyan dologgal ami kényelmesen megfogható. Ne legyen se kemény, se puha. Mondjuk a mieink közül csak az eggyik szeret rongyozni, húzni, lógni pörögni a másik rögtön elengedi ha egy picit is emelek rajta. Vagy köss föl neki valamit amit nagyon szeret például valami játékát ilyesmit. Legyen motivációja.
2013. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát jo lenne meg nekem ö ojan hogy nem engedi el csak hat nincs semi ojan jateka nem érdekli semmi probalok valami eröseb rongyot szerezni vagy nem tom
2013. jan. 17. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a feje fölé emelsz egy valami finomságot, jutalomfalatot, akkor felugrik érte? Először ezt tanítsd meg neki, ráérez az ugrásra. Aztán a rongy / kötél mellé fogd a jutalomfalatot is, ugrani fog érte, csak vigyázz ne harapjon meg. Lényeg, hogy összekösse a rongyot az ugrással, ezt meg a kajával tudod megtanítani.
2013. jan. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MrHard ***** válasza:
8 hónaposan szerintem még nem szabadna lógatni!!! Először rongyozzál vele sokat és közben próbáld meg Te megemelni ronggyal a szájában, közben pedig dicsérjed! Ha ez már hibátlanul megy, akkor kezd el lógatni, de szerintem csak 1 éves kora után!
2013. jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmi képp se lógasd 1,5 éves kora előtt mert a csontjai eltörhetnek a nyakában stb... Rongyozni lehet, és később ne felhúzd hanem kösd fel valahova a rongyot és ugrik érte, ha nem akkor ne elrőltesd hanem keress más rágóizom erősítő gyakorlatot neki.
2013. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 RealMan válasza:

Én ugyan ezt csinálom az én jack russel terieremmel!

Ha a kötelet kapja el akkor a kötél végét kösd rá egy vára

2013. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat am mien mas edzések vannak rágó izomra meg ezen kivül mert nem tanaltam semit sem
2013. jan. 19. 17:24
 10/13 MrHard ***** válasza:
Adj neki csontot, csak ne minden nap...
2013. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!