Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westiesek vagy Kutyakozmetikus...

Westiesek vagy Kutyakozmetikusok, mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

Ti trimmeltetitek vagy nyíratjátok a kutyáitokat?

Nekem 2x volt nyíratva eddig és most szeretnék áttérni a trimmelésre.

Csak olvastam hogy nem fog úgy kinézni a szőre.IGAZ EZ?

És ha nem úgy fog kinézni akkor hogy?Érdemes akkor trimmeltetnem?

Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata nagyon szépen kérem hogy írjon.

Előre is köszönöm a válaszokat


2009. aug. 30. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont ugyanilyen cipőben járok, bár az én westiem nem 2szer volt már nyíratva, hanem sokkal többször, most 3 és fél éves. Mi csütörtökön visszük egy olyan kozmihoz, aki elvállalta hogy trimmeli. Nekem több kozmi mondta, hogy lehet a nyírott szőrt trimmelni, de ahogy te is írtad, lehet hogy soha nem lesz ugyanolyan kemény a szőre, és nem fog úgy állni ahogy kéne. Ha puha, hullámos a kutyid szőre akkor már nem lehet trimmelni. És 2-3 alkalom biztos kell ahhoz, hogy legyen látványos eredménye a trimmelésnek egy előzőleg nyírott kutyánál. Csütörtökön megírom milyen lett a kutyim, ha még érdekel.
2009. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia

köszönöm a válaszodat:)

persze hogy érdekel.és ha tudsz képet is küldhetnél


De egyébként ha megfigyeled mivel hogy a te kutyád is nyírva volt,mikor már nő a szőre akkor a végee így hullámosodik.Mondjuk nekem nem nagyon szokott ez lenni ,mert az én westiem dússzőrű,és egyenes akkor is a szőre csak nagyonnagy:D

Az én westiemnek a szoknyája puha, a fedőszőre pedig a hátán ilyen félkemény...nem is nagyonkemény de nem is puha.

És te hol laksz?(Ha megszabad kérdezni):)

2009. aug. 30. 10:15
 3/6 A kérdező kommentje:
esetleg tudnál mutatni a westiedről egy képet?:)
2009. aug. 30. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én westiemnek is ilyen a szőre, nem teljesen kemény, de ahogy nő nem göndörödik a hátán. Láttam már olyan westiet akinek teljesen hullámos volt a hátán, de neki nem, tök egyenes, csak a szoknyájában van egy pár hullám. Privátban küldök neked képet:)
2009. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja csak így nem tudok képet csatolni. Esetleg megírnád az email címed?
2009. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szia

privin elküldtem az e-mail címemet:)

2009. aug. 30. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!