Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 8 hetes golden retriever...

Egy 8 hetes golden retriever kb mekkora lehet? És sokat nőne még egy hetet? Mert csak jövőhéten tudnánk utánamenni, és akkor már 9 hetes lesz. = ( És azt akarom, hogy még kiskutya legyen amikor hozzám kerül.

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lesz olyan kis szőrgombóc, de mindenképpen kiskutya lesz, hisz még csak 9 hetes, emiatt ne aggódj. :) Nem az a lényeg, hogy mekkora, hanem hogy természetében még igen kis ragaszkodó, kíváncsi kölyök kutyus. :) Mi is ilyen idős korban hoztuk el a kutyámat, akkor kezdett csak igazán nőni, de még abszolút nem volt nagy. Utána meglátod fel sem tűnik majd hipp-hopp nagy kutya lesz (persze lélekben még mindig komolytalan marad) :) Megértem hogy kiskutyát szeretnél, az mindig édes, de ne felejtsd el, hogy egyszer megfog női (nem is olyan lassan), és akkor is ugyanúgy kell szeretned, gondoznod! :) Sok sikert és boldogságot a kis lurkóhoz, hidd el ha a kezedben tarthatod a sajátodként, akkor el is felejted ezt a kérdést :)
2009. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 11 hetesen hoztam el a kutyámat, mert mi előtte elmentünk nyaralni.:/

de aranyos volt még akkor is.:)

2009. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenek fogják eldobni, ha már csúnya, nagy kutya lesz és nem cuki... Nézz utána egy kcsit... A kutyák kb egy éves korig kiskutyák, kamaszok és 3 évesen lesznek igazán felnőttek. Úgyhogy van időd...
2009. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fél évesen is kölyök még, ne aggódj.
2009. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi 7,5 hetesen hoztuk el a kutyust( már majdnem 3 hónapos most), amúgy úgy szint golden retriever. Hát 9 hetes korára mindenki csak ámult mekkora kutya vált belőle. Mondani tudom, hogy a golden egy hét alatt tényleg képes rettenetesen nagyot nőni, úgy hogy észrevehető a méretbeli különbség. De hidd el a viselkedésében nem lesz látható, nekünk minél előbbre járunk a kutyussal annál inkább játékosabb, szeleburdibb.

Néha még most is mondom, talán kissé korai is volt nekünk a kutyust 7,5 hetesen elhozni, mivel akkor még benne volt az, hogy sokat alszik és annyira azért nem akart játszani, tekintve ismeretlenek voltunk neki. 9 hetesen szerintem már benne lesz valamelyest az önállóság is(de tényleg csak olyan mértékben, hogy egyedül hagyás már nem gond).

Szerintem semmivel sem lesz másabb a kutyus, még ha valamivel nagyobb is, a viselkedéseben sokáig kölyök marad.:D

2009. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha esetleg gondolod képeket is tudok mutatni méretbelileg...

Az előző voltam 18:34-es

2009. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huh az nagyon jól jönne :) Küldj e-mailt.
2009. aug. 30. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy tovább van a mamával, csak jó neki :)
2009. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!