Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parazitaellenes szerek esetébe...

Parazitaellenes szerek esetében lehet tartani hamisítványoktól?

Figyelt kérdés
Pl. Vaterás vásárlás esetén? Van valami megkülönböztető jelzés a csomagoláson, ami garantálja a valódiságát?

2013. jan. 17. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az garantálja, hogy gyógyszertárban vagy állatorvostól veszed, magánszemély esetén mindíg van esély, hogy szennyezett anyag, vagy ami gyakoribb, lejárt a szavatossága. Egyébként vényköteles szer esetén még illegális is.
2013. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vényköteles... Scalibor nyakörv, szóval igazából szennyezett sem lehet.

Ilyen védjegyre, vagy hasonlóra gondoltam.

2013. jan. 17. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha olcsóbban adja mint amennyibe kerülne, akkor már el kell gondolkoznod rajta, bontott csomagolással meg eleve ne foglalkozz.

De ilyen dolgokat normális emberek szakboltba vesznek.

2013. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Normális emberek? Ahha... Tudom, hogy nem kérdezted, de csaknem egy havi fizum ment el állatorvosra 3 nap alatt, ennek ellenére sem élte túl az egyik kutyum a vírust, ami kitört rajtuk.

Ezek után azért még normális embernek tartom magam, ha szeretnék is spórolni, mert igen szűkös a költségvetés most.

Kamut nyilván nem veszek meg, ezért is tettem fel a kérdést.

Megáll az ész, hogyan tudtok nyilatkozni háttérismeretek nélkül is vadidegenekről.

2013. jan. 17. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban egy kicsit nyersen fogalmaztam, ezért bocsánat.

Éreztem hogy oda kellett volna írnom hogy nem feltétlen rögtön az állatorvosnál kell megvenni, mert tudom hogy ők még ráraknak nem keveset.

Azért írtam hogy szakboltban kell megvenni, mert általában ott a legolcsóbb az adott termék és még segíteni is tudnak.

Részvétem.

2013. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!