Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leírnátok nekem, hogy miért...

Leírnátok nekem, hogy miért viselkedik ilyen módon a kutya?

Figyelt kérdés

Irigy, minden lében kanál, de ha csak ránézek elsomfordál. és nagyon furán somfordál, begörbített háttal, lassan oldalog el, miközben úgy tartja a fenekét és a lábait vagy nem tudom, mintha attól félne, hogy bekakil. Közben olyan óvatosan lépdel, mintha tűhegyen kéne. Ezt csinálja, csak mert ránéztem.

És ha megpróbálok kicsit pimaszkodni vele, akkor meg bármit tehetek, mözdulatlanná dermed és csak bámul. Például ha húzkodom a fülét (nem úgy hogy fájjon neki, csak huzigálom) akkor is ilyen, teljesen merev. Soha nem morog vagy ugat rám.


2013. jan. 18. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád borzalmasan feszült, és iszonyatosan stresszes.

A leírásod alapján ebben Te is 100%ig hibás vagy, és a kutyádnak minimum terápiás kezelés kellene, itt nem egyszerű nevelési bakiról van szó.

2013. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az én kutyám. Van egy másik is, az nem viselkedik így.
2013. jan. 18. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert fél. Ha ezen változtatni szeretnél akkor kezdetnek ne csinálj vele semmit, és főleg ne húzkodd a fülét.
2013. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert halálra rémiszted azt a szerencsétlen kutyát, extrémen fél tőled. Valamit nagyon csúnyán elronthattál vele. Másra nem tudok gondolni, csak hogy bántotta valaki, azért viselkedik így. Nem a füleit kell húzkodni meg más módokon terrorizálni, hanem békén kell hagyni, engedni, hogy ő közeledjen feléd és nem ráerőltetni magad, mert úgy továbbra is rettegni fog.
2013. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismer engem a kutya. Meg aztán, ha "afektálok" neki mint egy csecsemőnek, vagy simogatom akkor nem ilyen félénk.
2013. jan. 18. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mennyi ideje van nálatok? Ilyet főleg bizonyos menhelyes kutyáknál látni, akik egyszerűen nem szocializálódtak az emberekhez. Akikkel fiatal korukban egyszerűen nem foglalkoztak, így képtelenek akárhol feloldódni. Ez a kutya nagyon stresszel és fél. Ezt ne hagyjátok ennyiben, mindenképp lépjetek az ügyben, mert tönkre teszi a kutya életét! Ha valóban ilyen ideges, ahogy leírtad, ez az egészségére is kihatással lesz rövid időn belül.
2013. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 RealMan válasza:
Szerintem vidd sokat sétálni
2013. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!