Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitévő legyek? Elhozhatom vajon?

Mitévő legyek? Elhozhatom vajon?

Figyelt kérdés
Na szóval a történet ott kezdődik, hogy van egy "kóbor" kutya, akit haza szeretnék hozni. A vicces az az egészben, hogy ez a kutya az enyém volt, de sajnos úgy adódott a helyzet, hogy el kellett ajándékoznom.:( Azonban arról a helyről, ahová ajándékoztam eltűnt..(továbbajándékozták vagy eladták) A lényeg, hogy megtaláltam a kutyust... De elvileg van gazdája.. Van rajta póráz, DE!!! A kutya egész nap az utcán lófrál, nem egyszer szedtem ki belőle óriási kullancsokat, volt olyan, hogy sántított és sorolhatnám.. Arra gondoltam, hogyha elvinném állatorvoshoz és bechippeltetbém, és kérnék oltási kiskönyvet, beoltatnám es megtartanám a kutyát, mi történne..? És ha a kutya már be van chipeltetve..??(bár nem tartom valószínűnek..) Kérlek SEGÍTSEGEK, mert nem tudom mitévő legyek..

2013. jan. 18. 19:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%

Volt egy kutyád akit szerettél és most képes vagy végignézni ahogy fagyoskodik árván,betegen az utcán?? Neked van egyáltalán lelked?

És ha egyszer elajándékoztad,hogy hozhatnád vissza,és ha hazavinnéd miért kellett elajándékozni?

Mi az hogy megtartanád a kutyát és mi történne? Tök zavaros amit írsz,de ennyiből amit én leszűrök én elsüllyednék a helyedbe szégyenembe!!

2013. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
77%
Szerintem vid haza alaposan fürdesd meg oltasd be és tartsd meg. Jobb a kutyának is nem szenved:).
2013. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
vidd el az állatorvoshoz, mondd el neki, hogy az utcán találtad, és nézze meg, hogy be van-e chippelve, ha nincs, akkor chippeltesd be, és tartsd meg szerintem, habe van, akkor menj el a "gazdájához" aki hagyja, hogy az utcán kóboroljon, és mondd el neki, hogy ő nem jó gazdija, és csináljon valamit, hogy ne az utcán mászkáljon, vagy ha ez nem lehetséges, akkor adja oda neked
2013. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ebbe ne menjünk bele, annyit elárulok, hogy ennek pénzeli és időbeli jelentősége volt. Azonban most rendbejöttem anyagilag, időm is lenne.. Tudom, nem lett volna szabad, meg is bántam.. De nem leb@szás miatt tettem fel a kérdést, hanem mert szeretném jóvátennj, sajnálom a kutyát. És hidd el, nekem is nagyon fájt, hogy meg kellett válnom tőle... Remélem megérted..
2013. jan. 18. 19:53
 5/24 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm!
2013. jan. 18. 19:54
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 18. 19:55
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál egy második esélyt, élj vele.
2013. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Hovarju ***** válasza:
100%
Igaza van a 3. hozzászólónak. Vidd el egy állatorvoshoz, azzal hogy találtad. ha nincs benne chip tetess bele és tartsd meg.
2013. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Miután ez a szerencsétlen már több kézen keresztülment, igy vélhetően a mostani "gazdájának" fogalma sincs róla, hogy te ki vagy. Fogd meg vidd haza, menj le a dokihoz vele, és mond meg, hogy találtad, és megtartod. Ennyi. És innentől aranyozd be az életét.
2013. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Vidd haza, majd vidd el dokihoz, hogy chippezze be, és többet ne add őt le. Lehet, hogy nehéz lesz vele eleinte, hiszen rengeteget csalódott az emberekben, de akkor se add fel, hanem biztosíts neki jó életet.
2013. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!