Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kötődési tréningnél nektek...

Kötődési tréningnél nektek mikor jött elő a "mélypont" és mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyik kutyámnál én már a mélypontban kezdtem. :) Ő felnőttként került hozzám a nagyapám halála után, időnként gondolt egyet és otthagyott engem a másik kutyámmal és ha már kifáradt hazament. Agressziós gondok voltak felém is, idegenek felé és más kutyák felé is és emellett a szökés is felütötte a fejét. Csak jobb lett a tréningtől, de úgy a 4. héttől láttam a változást. Vele később még egyet, egy kicsit erősebbet is csináltam.

A másik kutyámmal a kamasz korában csináltunk egyet, az előírás szerűen zajlott. Úgy a 2. hét volt a legrosszabb, akkor mindenkitől kunyerált, mindig lopni akart, mindent felszedett a földről, stb.

2013. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most az én kutyim is válogatott rosszaságokat csinál. Nem jön vissza ha hívom, pofátlanul mindent felesz a földről, akkor is ha mellette állok... Borzalom. 2,5 hete csináljuk, eddig minden rendben volt, csak most lett ilyen rossz...

Hány nap alatt lehet vajon túllendülni ezen a mélyponton?

2013. jan. 20. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy a 4. hétre el fog múlni, csak ne add fel!
2013. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Semmiképp nem adom fel, az a másfél hét pikk pakk eltelik. :)
2013. jan. 20. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!