Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek a kutyátok a legjobb...

Nektek a kutyátok a legjobb barátotok?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? :)
2013. jan. 19. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

igen. Akármennyire dacos és mérhetetlenül makacs, a legjobb barátom. Alíz a neve.

13/F

2013. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem nekem a barátnőm a legjobb barátom :) A kutya jó mert meghallgat, meg itt van neked stb, de már konzultálni sajnos elég nehéz vele.
2013. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelmű hogy igen. :) Ebben az is közrejátszik hogy az osztályba elég kitaszított vagyok és nincsenek ott barátaim.De főleg azért mert mindig velem van,tudom hogy szeret.Lehet hogy nem tud beszélni de meghallgat :)
2013. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
igen, sok ok miatt is, mindig itt van, ha bajom van, észreveszi, elmondhatok bármit neki, ő senkinek nem mondja el, és a hátam mögött se beszél ki :)
2013. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem, az élettársam a legjobb barátom. Azért nem a kutyáim, mert a legjobb baráttal egy egyenlő viszony áll fenn, nem mondom meg neki, hogy mit csináljon, a kutyákkal viszont hierarchikus a kapcsolatunk. Én állok fölöttük, tiszteletben kell tartaniuk a döntéseimet, nem csinálhatnak bármit, amit akarnak.
2013. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

igen nekem is kedvesem a legjobb barátom,kutyámat inkább ha emberesítjük most akkor az imádott kislánykám,szoktam is így becézni. Elkényeztetem,szeretem,nevelem,nem tudok betelni vele.

De nem gyerekpótlék persze,csak imádom a kis mocskot:)

2013. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ment a zöld mindenkinek! :) kvittagirl, megkérdezhetem, hogy milyen kutyád van? :)
2013. jan. 19. 23:39
 8/13 anonim ***** válasza:

hát pontosat nem tudok mondani,így mutatom:)

(itt épp buszra várunk,azért van táskába csak de ez a legfrissebb):


[link]


ez egy régebbi:


[link]


szerintem pincsire meg japán chinre hajaz legjobban. Néha cavaliert is kiveszek belőle.

Jól sikerült keverék szerintem:)

2013. jan. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

fülein amúgy akkora lenne a szőr mint egy chin-nek csak nekem jobban tetszik rövidebben,így kölyökpofis nagyon.

De tudom hogy méregdrága kutya a japán chin,nem képzelem hogy az,de szerintem hasonlít:


[link]


de enyém nagyobb is chin-ek 3 kilók szukába,enyém meg 5 kilós.

Bocsi off,elkalandoztam picit:)

2013. jan. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Igen! :) Egyértelműen,a kutyám a legjobb barátom! :)

Annyi szeretetet ad, amire ember nem képes ezen a földön :)

Imádom és ő is engem ! :) Csivavám van:) 5éves krémszínű szuka kutyus a neve Lola :)

2013. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!