Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyatápot?

Melyik kutyatápot?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni.Francia bulldogom pro plan lazacos tápot eszik(4 hónapos) viszont fél éves kora körül szeretnék egy minőségi, de árban kicsit kevesebb(már ha van ilyen :) )tápot adni neki.Kinek mi vált be?Dog Chow-ról vélemény??Nyílván olyat szeretnék amiben egyáltalán nincs csirke származék.Köszönöm a segítséget 23/L
2013. jan. 21. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Josera Lamb&Rice

[link]

Nagy kiszerelésbe vásárolj, úgy a leggazdaságosabb!

2013. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dado
2013. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dado?Mit lehet róla tudni?Hol lehet beszerezni milyen árba?
2013. jan. 22. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ajánlottam a DaDot, bocsi, csak most néztem vissza, hogy kérdeztél. Én a webkutyától szoktam rendelni. Amikor már az Acana elérhetetlenül drága lett nekünk, akkor kezdtünk el mindenféle csirkementes táppal kísérletezni (allergia). Magasan ez vált be a legjobban, már 3 éve ezt kapja a kutya. Gyönyörű a szőre, a széklete, egészséges, imádja és nem utolsó sorban baromi kedvező az ára. Mi a 20kg-os kiszerelést szoktuk venni, úgy 1000 Ft alatt van a kilónkénti ára. Egy "hátránya" van: baromi intenzív halszagot áraszt, úgyhogy táptartó vödör beszerzése mindenképpen szükséges :)


[link]

2013. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és a DogChow. Próbáltuk, használtuk is kb. fél évig, de össze sem lehet hasonlítani. Bár magasan veri a Pedigré és társai kategóriát, de sokkal lágyabb volt a széklete és több is kellett belőle. Annak szoktam ajánlani aki eddig "bolti gagyi" táppal etetett és sosem költene prémium tápra, mert ahhoz képest már az is előrelépés. A DaDot viszont tényleg bátran.
2013. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!