Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen munkában lehet kutyával...

Milyen munkában lehet kutyával dolgozni?

Figyelt kérdés

A kutyák szinte az életeim szeretnék felnőtt koroban szeretnék állatokkal, főleg kutyákkal dolgozni.

Milyen munkàk vannak?


2013. jan. 21. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Amiből meg is lehet élni, az a kutyakozmetika.

Nekem diplomám van, évek óta a szakterületemen dolgozom, de most elkezdtem gondolkodni azon, hogy kitanulom ezt a szakmát. Egyrészt itthon eleinte jövedelemkiegészítésnek alkalmas, később ha kialakult az ügyfélkör, akkor pedig teljes állásban is lehet csinálni.

Plusz jó lenne megtanulni valami kézzelfogható szakmát, amivel akár külföldre is el lehet menni...

2013. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őrzővédő. kell hozzá egy 3-6 hónapos suli, meg egy kutya. Éjjelente csinálsz 2-3 kört kutyával az adott telepen, aztán habzsi-dőzsi :D
2013. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

rendőrként

vagy kutyás terepeuta ha jól írtam pl beteg gyerekemellé is szoktak alkamazni állatokat segítségűl

2013. jan. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!