Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez miért történhetett? A...

Ez miért történhetett? A saját kutyái ölték meg.

Figyelt kérdés

Angolul, részletesebben [link]


Magyarul [link]


2013. jan. 21. 19:20
 1/3 Fannybaba8 ***** válasza:
61%
Ha mentett kutya valószinüleg azért mert elötte bánthatták újságpapírral, szőnyeggel, bottal stb..A kutya a csaj kezében meglátta ezeket a tárgyakat és rá támadtak mivel megilyedtek. Persze rossz neveléstől is függ!
2013. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

attól mert valaki az állatok megmentéséért él, még nem azt jelenti hogy valóban ismeri is őket. 5 kutyát befogadni már marha nagy tapasztalat (vezetői készség) kell és itt még nem is számoltunk olyannal hogy pl. 4 már megvan én vagyok a vezető és egyszercsak befogADOK egyet amelyik kiröhög. nah ott bizony borulhat minden. eleve az új kutyát különíteni kell a többitől, mert egy labilis kutya még maga cesar millan falkáját is képes felborítani.


szóval röviden: nem minden sajnos a jószándék, alaposan kell tudni "kutyául" is. ezért történhetett.

2013. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán az értelmes cikk! Mintha BÁRMIT is számítana hogy 2 pittbull volt köztük... felháborító! Ez olyan mintha én azt mondanám hogy " 2 zsidó volt köztük!!!!! " - kutyarasszizmus.... -.-"
2013. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!