Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mekkora lesz ha...

Szerintetek mekkora lesz ha minden igaz yorki/havanese keverék fiú kutya a képeken 4 hónapos (Most is annyi). És szerintetek van benne yorki vagy havanese?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2013. jan. 21. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a mancsaiból ítélve kis-közepes méretű lesz , nem biztos hogy van benne yorki vagy havanese :/
2013. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet hülye vagyok vagy megártott az egész napos tanulás de én yorki-t és berni pásztort látok benne :) De szeresd nagyon mert iszonyatosan cuki! :)
2013. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert annyira idegesítő már hogy mindenki kérdezi hogy ez milyen kutya? Németjuhász, dobberman? Hát komolyan nézzen már rá hogy milyen csöpp. Amugy 1.5-2 kiló pontosan nem tudtam megmérni.
2013. jan. 21. 20:13
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze szeretem nagyon nem fogom kidobni nem a fajták miatt van tartva hanem mert egy kutya a társat látom benne, nem pedig fajta b**i vagyok.
2013. jan. 21. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Cuki pofa, főleg abban a pólóban :D

Szerintem is inkább egy nagyobb testű kutya keveréke, pontos fajtát nem tudok mondani.

2013. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ez a kutya minden, csak nem yorki havanese keverék, nagyobb lesz annál lényegesen.
2013. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
korából és hosszú egyenes és közepes méretű macsábol itélve max 10-12 kg mos kutya lesz belőle közepes termetű kutyus de tényleg szép
2013. jan. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lemaradt hosszú egyenes lábáról
2013. jan. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hosszú egyenes lábáról a lábáról kimaradt bocsi
2013. jan. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a kutyus de semmi köze a yorkihoz és szerintem havaneset sem látott soha. Egy közepes méretű kutyusra tippelnék, de a kép lehet csalóka. A szőre se nem havanese se nem yorkis.

De nagyon édes kiskutya szeresd nagyon!

2013. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!